یک کشته و ۳ مصدوم نتیجه بی احتیاطی راننده پراید

گروه استان ها – گیلان – برخورد یک دستگاه خودرو کیا با یک دستگاه خودرو پراید در شهرستان لنگرود یک کشته و سه مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ”حسین نیک فرد” فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در منطقه دریاسر این شهرستان، بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با بیان اینکه ماموران پس از حضور در صحنه حادثه برخورد یک دستگاه خودرو کیا با یک دستگاه خودرو پراید را مشاهده کردند، گفت : چهار سرنشین مرد این دو خودرو که دو نفر آنها ۲۲ ساله ،دونفر دیگر ۱۸ و ۲۱ ساله بودند دراین حادثه زخمی شدند.

وی با تصریح براینکه مجروحان این حادثه با پیگیری پلیس به مرکز درمانی منتقل شدند، یادآورشد: راننده ۲۲ساله خودرو پراید بر اثر شدت جراحات پس از انتقال به مرکز درمانی جان خود را از دست داد.

این مقام انتظامی شهرستان لنگرود با توجه به نظر کارشناس تصادفات علت این تصادف را بی احتیاطی و تغییر مسیر ناگهانی از سوی راننده خودرو پراید بیان کرد و متذکرشد: هر دو خودرو این حادثه به پارکینگ منتقل شدند.
نیک فرد در خاتمه خواستار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان وسایل نقلیه شد و ادامه داد: رعایت قوانین و حقوق تقدم موجب کاهش آمار تصادفات و جلوگیری از رخداد صحنه های دلخراش خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *