هلاکت سوداگر مرگ / کشف ۴۵۰ کیلوگرم مواد مخدر

گروه ناجا – فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی و کشف ۴۵۰ کیلوگرم تریاک در حوزه مرزی شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش سادس سردار “رهام بخش حبیبی” در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس گفت : مرزداران هنگ مرزی سروان با اقدامات گسترده و اشرافیت اطلاعاتی، از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله مواد مخدر به داخل کشور آگاه و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با اتخاذ مواضع مناسب و کمین بر سر راه های احتمالی ورود قاچاقچیان به محض ورود آنها به منطقه ممنوعه مرز با آنان درگیر شدند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد : مرزداران موفق شدند در این درگیری با پرتاب خمپاره یک نفر از این قاچاقچیان را به هلاکت برسانند.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه یک نفر دیگر از قاچاقچیان موفق به گریختن از محل درگیری شد، عنوان کرد : اقدامات اطلاعاتی برای دستگیری این فرد در حال انجام است.

وی افزود : ماموران موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودرو و ۳ قبضه اسلحه کلاش به همراه ۹ تیغه خشاب حاوی ۲۲۹ تیر جنگی را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان کشف ۴۵۳ کیلو گرم تریاک را از دیگر دستاوردهای مرزبانان این استان در برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در این عملیات برشمرد./

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *