معرفی ناصر تاهباز به عنوان مشاور مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن

اولین جلسه مدیرعامل جدید موسسه اعتباری ثامن با معاونان و مدیران مستقل ستادی به‌منظور دریافت گزارشات ادارات و آشنایی با عملکرد آنان برگزار شد.
به گزارش سادس به نقل ازرویکرد دکتر پوررزندی به‌منظور آشنایی هرچه بیشتر با معاونین و مدیران مستقل ستادی و اطلاع از میزان فعالیت‌ها و برنامه‌های ادارات، بخش ها و زیر مجموعه های تحت سرپرستی در جلسه ای به تبادل‌نظر و هم اندیشی با آنان پرداخت.

مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن با اشاره به مسیر طی شده در جهت تبدیل تعاونی اعتبار ثامن به موسسه اعتباری گفت : انشاء الله تا پایان شهریورماه با جدیت و تلاش تمامی معاونان ، مدیران و کارکنان بحث انحلال تعاونی انجام خواهد شد.

دکتر پورزرندی با بیان اینکه ماموریت اصلی وی اصلاح ساختار مالی و تبدیل موسسه به بانک و حضور فعال در بازار پول و سرمایه می باشد، افزود : پس از انحلال تعاونی و هم‌زمان با تشکیل موسسه اعتباری ثامن به‌صورت رسمی، فعالیت و مأموریت سازمان در فاز جدیدی قرار خواهد گرفت که نیازمند تلاش مضاعف ، توسعه فعالیت‌ها و خدمات ، حضور گسترده‌تر در بازار رقابت و اجرای دقیق دستورالعمل‌های صادره بانک مرکزی می‌باشد.

مدیرعامل جدید موسسه اعتباری ثامن تصریح کرد: با رسمیت یافتن موسسه اعتباری ثامن از سوی بانک مرکزی بحث تمرکز نهادهای نظارتی جدی‌تر خواهد بود .لذا می‌بایست در این مسیر با تبیین برنامه‌های دقیق همگام با قوانین جاری، جایگاه برتر را در بین بانک‌ها و مؤسسات کسب نمایم که این مهم نیازمند حرکت تیمی و چابکی در سازمان است.

گفتنی است در این جلسه فتحعلی خوشبین، سیف‌الله حداد هرندی ، مسعود غلام‌زاده و ناصر تاهباز به‌عنوان مشاوران جدید مدیرعامل معرفی شدند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *