دستگیری سوداگران مرگ قبل از انتقال ۱۳۱ کیلو تریاک

گروه استان­ ها- یزد- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از دستگیری دو سوداگرمرگ و کشف ۱۳۱ کیلو تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این استان خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “محمدحسین ستوده نیا” ، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه دو قاچاقچی موادمخدر قصد انتقال یک محموله موادافیونی از یزد به شمال کشور را دارند بررسی موضوع در دستور کار تیمی مجرب از ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام کار اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی، دو قاچاقچی حرفه ای را تحت نظر قرار داده و هنگامی که قصد خروج از استان و انتقال محموله افیونی به شهرهای شمالی را داشتند دستگیرشان کردند.

ستوده نیا گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از خودروی سواری “سمند” متعلق به قاچاقچیان، ۱۳۱ کیلو موادمخدر از نوع تریاک را کشف و متهمان را به مراجع قضائی معرفی کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با تاکید بر عزم راسخ پلیس استان یزد در راه مبارزه با این بلای خانمان سوز خاطرنشان کرد: مبارزه با موادمخدر و دستگیری سوداگران مرگ یکی از اولویت های اصلی ناجا است و مجموعه انتظامی این استان توفیقات بسیار خوبی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *