تقدیر از روابط عمومی بانک صنعت و معدن

در دومین جلسه هماهنگی نظام بانکی کشور که در محل بانک اقتصاد نوین و با حضور کریمی ، مدیر کل روابط عمومی بانک مرکزی ، معتمدی مدیرعامل بانک اقتصاد نوین و مدیران روابط عمومی های بانک های دولتی و خصوصی برگزار شد روابط عمومی بانک صنعت و معدن مورد تقدیر قرار گرفت.
به گزارش سادس به نقل ازرویکرددر این جلسه کریمی مدیر روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از تسهیلات اعطایی بانک صنعت و معدن به استان ها عملکرد شایسته روابط عمومی این بانک در انعکاس خبری این خدمات مهم را شایسته تقدیر توصیف کرد.
وی گفت : بانک های کشورمان علاوه بر ایفای نقش موثر در عرصه اقتصادی فعالیت های گسترده ای در ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی داشته اند.
کریمی تصریح کرد: روابط عمومی ها باید از داشتن نقش تشریفاتی در سازمان به عملکردی فعال تغییر جایگاه دهند تا بتوانند ماموریت خود را به شکل شایسته ای به انجام برسانند.
در این جلسه معتمدی نیز ضمن تاکید بر این که موفقیت یک سیستم بانکی به پتانسیل روابط عمومی آن بستگی دارد افزود: تجربه نشان می دهد که سازمان هایی با روابط عمومی ضعیف همواره شکست خورده اند.
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین تصریح کرد : نشان دادن عملکرد بانک ها بهترین شیوه دفاع از آنهاست و این وظیفه ای است که بر عهده روابط عمومی ها قرار دارد.
معتمدی در ادامه از موفقیت دولت در کنترل تورم سخن گفته و بیان داشت :حمایت از صنایع کوچک و متوسط باید به یک حرکت منسجم جمعی تبدیل شده و بدنه بانک ها در این زمینه فعال شوند.
گفتنی است بانک صنعت و معدن با تامین مالی ساخت ۵ مرکز انتقال خون، ساخت مدرسه در لرستان و کمک به بهره برداری از انرژی های پاک و..در سال های اخیر گام های مهمی در مسیر ایفای مسئولیت اجتماعی برداشته است.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *