نقش وی‍ژه مرزبانان در مدیریت کشور / حرکت مرزبانان در مسیر هوشیاری و بصیرت

نماینده ولی فقیه استان خراسان رضوی، با اشاره به اینکه مرزبانی در همه ابعاد مدیریت کشور یعنی امنیت، اقتصاد و سیاست نقش دارد، گفت : مرزبانان باید با هوشیاری و بصیرت در مسیر ماموریت خود حرکت کنند.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله “علم الهدی” در دیدار با فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به کشورمان، گفت : علت دشمنی استکبار جهانی با کشور ما ماهیت اسلامی آن است و شما مرزبانان با حضور در صف اول دفاع از کشور، در واقع مدافع اسلام و انقلاب هستید.

وی با اشاره به جایگاه والای مرزبانی در احادیث معصومین افزود : بی شک امروز که شما به زیارت امام رضا (ع) مشرف شده اید، این امام همام به واسطه خدمتی که شما در این نظام مقدس می کنید نگاه وی‍ژه ای به شما دارد و باید قدر این جایگاه خود را بدانید.

نماینده ولی فقیه استان خراسان رضوی، تصریح کرد : صلابت و اقتدار کشور از تلاش شما مرزبانان سرچشمه می گیرد و اگر تلاش های شما غیور مردان نباشد کشور در زمینه های مختلف بدون امنیت نمی تواند پیشرفت کند.

آیت الله علم الهدی همچنین با اشاره به اینکه مرزبانی تنها نهاد در نیروهای مسلح است که در همه ابعاد مدیریت کشور یعنی امنیت، اقتصاد و سیاست نقش دارد، بیان کرد: شما مرزبانان باید با هوشیاری و بصیرت در مسیر ماموریت خود حرکت کنید.

وی در پایان با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی آبروی اسلام است، گفت: ایران اسلامی معادلات بین المللی استکبار را برهم زد و دشمنان بسیار سعی می کنند که به کشور ما ضربه بزنند و شما مرزبانان در خاکریز اول دفاع از کشور و آبروی اسلام هستید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *