امنیت مردم، منفعت پلیس است

گروه استان ها – گیلان – فرمانده انتظامی استان گیلان کاهش جرایم را موجب افزایش امنیت اجتماعی و ملی برشمرد و گفت: امنیت مردم، منفعت پلیس است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار” محمدرضا میرحیدری” در نشست قضائی استان با تصریح براینکه به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی هستیم،افزود: پلیس اقدامات ارزشمندی را در راستا حفظ امنیت اجتماعی انجام داده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه این استان در جرایم خشن از پایین ترین درصد آماری برخوردار است،گفت: ایمان و فرهنگ والای مردم گیلان موجب امنیت وسیع و همه جانبه این استان شده است.

سردارمیرحیدری با اشاره به فعالیت معاونت اجتماعی پلیس گیلان در حوزه مشاوره و کاهش جرایم و آسیب های اجتماعی، ادامه داد: بسیاری از پرونده های قضایی با ارجاع به این بخش به مصالحه ختم شده است.

میرحیدری با یادآوری اینکه بسیاری از سارقان و مجرمان استان گیلان، اهل و ساکن این استان نیستند، اضافه کرد: با دستگیری سارقان و مجرمان غیربومی در مدخل های خروجی و ورودی استان گیلان، این مسئله محرز شده است.

محمدرضا میرحیدری کاهش جرایم را موجب افزایش امنیت ملی برشمرد و اضافه کرد: امنیت مردم، منفعت پلیس است.

سردار میرحیدری افزود: عرصه را برای مجرمانی که از اطراف استان گیلان برای نیت های سو به این استان سفر می کنند تنگ خواهیم کرد و برخورد پلیس با این مجرمان جدی خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به جلوگیری جدی از قاچاق انواع کالا در این استان، متذکرشد:پلیس با برخوردهای جدی و شبانه روزی با مجرمان و قاچاقچیان، از تولید ملی حمایت خواهد کرد.

وی از برخورد شدید با مروجان فساد در استان گیلان خبرداد و تاکید کرد: عروسک های خیمه شب بازی دشمنان که به دنبال ایجاد فساد و نا امنی در ایران اسلامی هستند از خواب غفلت بیدار شوند.

سردارمیرحیدری با تاکید براینکه به دنبال اقدامات انقلابی در برخورد با فساد و نا امنی هستیم، اضافه کرد: استحکام قدم های پلیس، خواب را به چشمان مروجان مفاسد حرام خواهد کرد.

محمدرضا میرحیدری با تصریح براینکه مجرمان و مروجان فساد را برای جلوگیری از کدر شدن چهره پاک گیلان شناسنامه دار خواهیم کرد، افزود: دستگاه قضائی استان همکاری مناسبی با پلیس دارد که موجب موفقیت در برقراری امنیت می شود.

در ادامه این نشست احمد سیاوش پور با تصریح براینکه همگرایی و حمیت دستگاه قضائی و پلیس بسیار در احقاق حق مردم و ایجاد امنیت تاثیر گذار است،افزود: پلیس گیلان دست به اقدامات بزرگی برای حصول امنیت زده است.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به ایجاد نا امنی در منطقه خاور میانه و بعضی از کشور های اروپایی، گفت: پلیس با حرکت های جهادی خود امنیت را به ارمغان آورده است که آرزوی حال و حاضر مردم منطقه است.

وی با تاکید براینکه با وجود دستگاه های نظامی و انتظامی ایران اسلامی، نقشه های تفرقه افکنی و نا امنی دشمنان نقش برآب شده است، ادامه داد: زمینه پیشرفت در همه نظام ها و کشور ها وجود امنیت اجتماعی و ملی است که نیروهای نظامی و انتظامی کشور آن را محقق کرده اند.

سیاوش پور شرایط استان گیلان در حوزه امنیت را بسیار مطلوب دانست و اضافه کرد: وجود امنیت بی نظیر در استان گیلان موجب ورود خیل عظیم گردشگران به این استان شدخه است.
احمدسیاوش پور با بیان اینکه گردشگران نیز باید هنجار های اجتماعی و فرهنگی را برای حفظ امنیت رعایت کنند، متذکرشد: وجود امنیت در هر منطقه ای وابستگی مستقیم به ساکنان و افراد مرتبط با آن منطقه دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *