دستگیری سارق مغازه با ۲۲ فقره سرقت در رشت

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: کارآگاهان پلیس استان گیلان یک سارق مغازه را با ۲۲ فقره سرقت در شهرستان رشت دستگیر کردند.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” فرهاد فلاح کریمی” ، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی درپی وقوع چندین فقره سرقت از مغازه های سطح شهرستان رشت ، رسیدگی به این موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان آگاهی در بررسی پرونده ها موفق به کشف سرنخی از یک خودرو که در تمامی صحنه های سرقت  حضور داشت شده و با مراجعه به صاحب خودرو متوجه شدند که وی مدتها پیش خودروی خود را به فردی ۳۰ ساله فروخته است.

فلاح کریمی با بیان اینکه متهم پس از خرید این خودرو اقدام به تعویض پلاک نکرده بود، بیان داشت: متهم در منزل مسکونی اش دستگیر و خودروی مورد نظر توقیف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم دستگیر شده به ۲۲ فقره سرقت از مغازه های شهر رشت اعتراف و صحت اظهاراتش را با تشریح صحنه محل های سرقت اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه سه مالخر ۴۱،۳۹و۲۸ ساله در خصوص پرونده این سارق شناسایی و دستگیر شدند ،اظهار داشت: تعدادی از لوازم خریداری شده سرقتی اعم از هشت دستگاه لپ تاپ، سه دستگاه تب لت، دو دستگاه اسکنر، دو دستگاه هارد کامپیوتر، هفت دستگاه دوربین مداربسته، پنج دستگاه دیجیتال،سه دستگاه دی وی آر(حافظه دوربین مداربسته) از مالخران کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند، به اجرای مصوبات کمیسیون قرارگاه مقابله با سرقت در استان اشاره کرد و خاطر نشان کرد: از طرق مختلف به عموم شهروندان به خصوص کسبه اطلاع رسانی شده تا در هنگام ترک محل کسب خود، به قفل دربهای شیشه سکوریت اکتفا نکرده و حتما دربهای کرکره ای را ببندند که علیرغم ایجاد حساسیت نسبی در بین شهروندان متاسفانه هنوز استفاده از درب کرکره ای مناسب و آژیر خطر توسط مال باختگان رعایت نمی شود

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *