مسابقات دوی ماراتن نیروهای مسلح ، انتخابی سیزم ۲۰۱۶ برگزار شد

هیئت دو میدانی نیروهای مسلح مسابقات دوی ماراتن قهرمانی و انتخابی سیزم ۲۰۱۶ ایتالیا را برای اولین بار در سطح نیروهای مسلح در مجموعه فرهنگی ورزشی آزادی تهران برگزار کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار “خسرو اسکندری”درتشریح این خبر گفت:در این دوره از مسابقات دوندگان در قالب ۶ تیم از نیروهای مسلح به مسافت بیش از ۴۲ کیلومتر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه مسابقات با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی کشور،مدیران تربیت بدنی ارتش،مدیرکل تربیت بدنی ناجا و سرپرستان ومربیان و با شرکت ۲۸ ورزشکار برگزار شد،افزود:در پایان تیم های “الف” و “ب ” ناجا و تیم ارتش جمهوری اسلامی ایران رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیئت دو میدانی نیروهای مسلح در ادامه از پیش بینی دو مرحله اردوی آمادگی تا قبل از اعزام به مسابقات سیزم خبر داد و بیان داشت : نفرات برتر به اردوهای مذکور دعوت خواهند شد.

سردار اسکندری مطرح کرد : دو میدانی نیروهای مسلح به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر توجه ویژه به ورزش و احراز آمادگی هرچه بیشتر اهتمام دارد ، رشته دو میدانی یکی از رشته های کاربردی و مورد توجه در نیروهای مسلح به شمار می رود.

وی گفت : امید است با توجه به توانمندی هایی که در بخش های مختلف نیروهای مسلح وجود دارد و با برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم دو میدانی از نظر کمی و کیفی به جایگاه واقعی خود که همانا افتخار آفرینی در میادین بین المللی است برسد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *