کشف ۳۱۰ کیلوگرم تریاک در میناب

جانشین فرماندهی دریابانی هرمزگان از کشف ۳۱۰ کیلوگرم تریاک از یک فروند قایق خبر داد .

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ”عبدالله لشکری”  گفت : در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ در طول نوار مرزی، مرزبانان پاسگاه مرزی ساحلی “تیاب” ناوگروه شناوری ویژه میناب شب گذشته با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود یک محموله مواد مخدر به سمت سواحل این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: دریابانان پس از کسب این خبر با تمهیدات اطلاعاتی و همکاری مرزنشینان، بلافاصله تدابیر لازم برای متوقف کردن قاچاقچیان آغاز و در موقعیت های احتمالی ورود قاچاقچیان اجرای کمین کردند.

جانشین فرماندهی دریابانی هرمزگان تصریح کرد: در این عملیات، ماموران با مشاهده قاچاقچیان که در حال انتقال مواد مخدر از یک فروند قایق به یک دستگاه خودرو بودند به آنها فرمان ایست دادند.

سرهنگ “لشکری” عنوان کرد:قاچاقچیان که با مشاهده ماموران غافلگیر شده بودند به ناچار محموله مواد مخدر را در ساحل رها کرده و با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند.

جانشین فرماندهی دریابانی هرمزگان با بیان اینکه اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان همچنان ادامه دارد، گفت: ماموران در بازرسی از قایق قاچاقچیان ۳۱۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *