جلسه مجمع نمایندگان گیلان با مدیرعامل بانک ملی ایران

جلسه مجمع نمایندگان گیلان با حضور حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران برگزار شد. در این نشست برات کریمی عضو هیأت مدیره، مدیران امور و مسئولان بخش اعتباری نیز حضور داشتند.
به گزارش سادس  به نقل ازرویکرددر این جلسه پیرامون راه‌اندازی واحدهای تولیدی و تامین سرمایه در گردش بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی زودبازده استان بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت و راهکارهای چگونگی اعطای تسهیلات از سوی بانک ملی ایران جهت رونق و توسعه اقتصادی استان بررسی شد.
حسین‌زاده در این نشست طی سخنانی اظهار داشت: تمام سعی و تلاش ما این است که در چارچوب دستورالعمل‌های قانونی همکاری لازم را با تولید کنندگان، صنعتگران و کشاورزان استان داشته باشیم تا آنها بتوانند با استفاده از تسهیلات بانک ملی ایران در جهت رشد و شکوفایی استان قدم بردارند.
مدیرعامل بانک ملی ایران همچنین بر آمادگی این بانک در زمینه سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری استان‌ها از جمله در استان گیلان تاکید کرد.
در ادامه این نشست که در یک محیط صمیمی و دوستانه برگزار شد، مسایل مختلف بانکی و تسهیلاتی توسط طرفین مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت. در این مذاکرات بر تلاش جهت رفع مشکلات مالی واحدهای تولیدی و تسهیل امور اداری دریافت تسهیلات تاکید شد.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *