حمایت از نیروی انتظامی حمایت از نظام است/ مجلس خبرگان در خدمت ناجا است

رئیس پژوهشگاه مجلس خبرگان رهبری و نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان با تاکید براینکه حمایت از نیروی انتظامی حمایت از نظام است، گفت: مجلس خبرگان هم در این راستا به عنوان سرباز نظام در خدمت این نیروی ولایی و جان بر کف است.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین “مجید تلخابی” در دیدار فرمانده انتظامی استان قزوین، اظهار داشت: مردم استان قزوین با انتخاب بنده مسئولیت خیلی سنگینی را به لحاظ عظمت جایگاه خدمتی بر دوش من گذاشتند بنابراین مسئله رهبری و منویات ایشان را حساس ترین مسائل می دانم و توصیه می کنم که نباید به این مسئله حساس نگاه حزبی و گروهی داشته باشیم.

وی با توصیف وضعیت امنیت در کشورهای مختلف جهان، عنوان کرد: امنیت موجود در کشور مدیون زحمات پلیس است چراکه کارکنان انتظامی همواره در تمامی مراسم ها و در مواقع حساس حضور داشته و از خطوط قرمز نظام دفاع می کنند.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری ضمن تشکر از زحمات پلیس قزوین در تأمین امنیت انتخابات ادامه داد: مردم باید با اطلاع رسانی مناسب از خدمات پلیس آگاه شوند و همه وظیفه دارند هر قدمی که می توانند در مسیر تقویت و حمایت پلیس بردارند.

تلخابی با تأکید به لزوم تبیین منویات مقام معظم رهبری در جامعه و حرکت در خط مواضع رهبری تصریح کرد: نمایندگان مجلس خبرگان رهبری علاوه بر نظارت، مکلف به حمایت از رهبری نیز هستند و انجام این وظایف نیاز به آرامش افکار و نبود چالش در استان است.

وی خاطر نشان کرد: حمایت از نیروی انتظامی حمایت از نظام است و مجلس خبرگان هم در این راستا به عنوان سرباز نظام در خدمت این نیروی ولایی و جان بر کف است.

فرمانده انتظامی استان قزوین نیز در این دیدار با تبریک انتخاب حجت الاسلام تلخابی به نمایندگی مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری، موضوع امنیت را با توجه به هجمه ای که برای بر هم زدن امنیت وارد می شود، نعمت بزرگی دانست و افزود : دشمنان و ایادی استکبار به دنبال تضعیف وحدت و در نتیجه به مخاطره انداختن امنیت و آرامش در کشور ما هستند.

وی اضافه کرد: قزوین استانی کوچک ولی با پژواک بالای مسائل و موقعیت سوق الجیشی حساسی بوده و دارای بافت جمعیتی متنوعی است که با معضلات و تهدیدات و فرصت های خاص خود همراه است.

فرمانده انتظامی استان قزوین خاطر نشان کرد: با توجه به وسعت برنامه ها و مأموریت های پلیس که در تمام شئون زندگی مردم حضور دارد، نیازمند این است که همه دستگاه ها و سازمان ها در کنار پلیس برای تولید و حفظ امنیت در جامعه تلاش کنند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *