اهداف بانک قرض الحسنه مهر در سال ۹۵

صمدی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر به منظور ارزیابی عملکرد و بررسی میزان منابع، مصارف و مطالبات بانکی شعب، از ساختمان سرپرستی و شعب استان خراسان بازدید کرد.

به گزارش  سادس به نقل از رویکرد در این سفر صمدی از دوایر ستادی و برخی از شعب شهر مشهد بازدید کرد و ضمن ارزیابی عملکرد و آمار نسبت مصارف به منابع، رهنمودهای لازم را بیان داشت.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جلسه گردهمایی و هم اندیشی کارکنان استان خراسان رضوی که با حضور مسئولین دوایر ستادی و روسای شعب برگزار شد شرکت نمود و اهداف بانک برای سال ۹۵ را تشریح کرد.
در ابتدای این جلسه عدالتی مدیر شعب استان خراسان رضوی ضمن خیر مقدم، گزارشی از عملکرد استان ارائه و ابراز امیدواری نمود در پایان سال با تحقق اهداف معین شده، گامی شایسته در جهت پیشبرد اهداف عالیه بانک در این استان برداشته شود.
صمدی با تقدیر از تلاش های کارکنان صف و ستاد به نقش آنان در جذب منابع، تعدیل مطالبات و توسعه بانک اشاره کرد و با بیان اهداف پیش رو، آینده بانک را در گرو تلاش و همکاری پرسنل دانست.
شایان ذکر است، توکلی مدیر امور استان ها و حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی در این بازدیدها، صمدی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران را همراهی نمودند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *