رمز اقتدار کشور چیست

فرمانده مرزبانی ناجا روحیه و اراده انقلابی نیروهای نظامی و انتظامی را رمز اقتدار و امنیت مطلوب کشور معرفی کرد.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده مرزبانی ناجا به اتفاق هیئتی از ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان سپاه استان آذربایجان غربی به منظور بررسی وضعیت مرزهای شمالغرب کشور از ارتفاعات “قندیل” و “جاسوسان” بازدید کردند.

سردار” قاسم رضایی” در جمع کارکنان سپاه اظهار کرد: امروز ایران اسلامی با هدایت های الهی مقام معظم رهبری در مسیر اعتلا پیش می رود و همین موضوع باعث شده دشمنان در صدد ضربه زدن به کشور و نظام باشند.

وی افزود : ولایت مداری مردم و هوشیاری نیروهای مسلح موجب شد نه تنها دشمنان نتوانند کشورمان را تضعیف کنند بلکه هر روز بر اقتدار مان افزوده شد.

فرمانده مرزبانی ناجا همچنین با تشریح وضعیت امنیتی کشورهای خاورمیانه ، به امنیت و ثبات پایدار کشورمان اشاره و بیان کرد : درخشش ایران اسلامی در منطقه پر آشوب خاورمیانه را مدیون تلاش ها و ایثارگری رزمندگان هستیم که در سخت ترین شرایط جوی در برابر هجوم مستکبران و بعثی ها ایستادگی کردند و ما نیز برای استمرار این آرامش و امنیت باید راه آنان را ادامه دهیم.

این مقام عالی رتبه در مرزبانی کشور گفت :منطقه قندیل و جاسوسان که امروز شما در آن حضور دارید سال ها قبل از انقلاب در دست گروه های تجزیه طلب بود ، اما قدرت ایمان ، اراده و روحیه انقلابی نیروهای نظامی و انتظامی این گروه های تروریستی را به عقب راند و شکست داد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *