دوازدهمین آزمون تعیین سطح ارزی در بانک ملی ایران

دوازدهمین آزمون تعیین سطح ارزی بطور همزمان در ۳۱ مرکز استانی جهاد دانشگاهی و ۱۳ مرکز در تهران به صورت الکترونیکی برگزار شد .
به گزارش سادس به نقل ازرویکرد در این آزمون جمعاً ۱۱۴۹ نفر ثبت نام کرده اند ، که از این تعداد ۵۲۷ نفر مربوط به تهران و ۶۲۲ نفر مربوط به سایر استانها می باشند .
برات کریمی عضو هیات مدیره که از مرکز اصلی این آزمون بازدید می کرد ، ضمن تشکر از اداره آموزش در خصوص برگزاری الکترونیکی آزمون فوق تاکید کرد : باید در فعالیت های بانک از همکارانی استفاده کرد که تلاش کرده و رتبه ی برتر را کسب نموده اند و همکاران را باید به نحوی به ارتقای اطلاعات بانکی و ارزی علاقمند کنیم .
عضو هیات مدیره با بیان اینکه استفاده از ابزارهای نوین آموزشی باعث افزایش سرعت و دقت فعالیت های آموزشی می شود گفت : برگزاری اینگونه آزمون های الکترونیکی باعث کاهش هزینه انتشاراتی و چاپ شده و می توان آزمون های بیشتری را طی سال برگزار کرد .
برات کریمی با بیان اینکه افزایش اطلاعات بانکی کارکنان از اولویت های سازمان میباشد اظهار داشت : هدف از برگزاری اینگونه آزمون ها شناسایی همکاران واجد شرایط و دارای پتانسیل در تصدی مسئولیت های بانکی و ارزی است و برای برقراری ارتباطات بهتر در زمینه بین الملل و فعالیت های ارزی بانک در داخل و خارج نیازمند آموزش کارکنانی آگاه به مسائل ارزی می باشیم .
مهرداد کامکار صالحی رئیس اداره آموزش با بیان اهمیت برگزاری امتحانات بصورت الکترونیکی در مباحث مربوط به مدیریت سبز اظهار داشت : صرفه جویی در مصارف کاغذ و ارتباط آنلاین از طریق ویدیو کنفرانس با سایر مراکز استانی ، یکی از مهمترین نکات آزمون مذکور می باشد .
وی با بیان اینکه نتایج ظرف مدت یکماه از تاریخ آزمون از طریق سایت اداره آموزش به نشانی https://amoozesh.bmi.ir اعلام خواهد شد گفت : سوالات به همراه کلید آن از روز شنبه دوم مرداد ماه جاری از طریق پایگاه اداره آموزش اطلاع رسانی خواهد شد .
شایان ذکر است ، سعید کاشانی و محسن امین زارع روسای ادارات کل ضمانتنامه های ارزی و خارجه نیز از نحوه برگزاری آزمون در مرکز اصلی تهران بازدید کردند .
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *