مراسم معارفه سرپرست موسسه اعتباری ثامن برگزار شد

 مراسم تودیع محمدحسین نظری توکلی مدیرعامل سابق موسسه اعتباری ثامن و معارفه دکتر محمدابراهیم محمدپورزرندی سرپرست جدید موسسه اعتباری ثامن با حضور اعضای هیئت‌مدیره،معاونان و مدیران صف و ستاد موسسه اعتباری ثامن برگزار شد.
به گزارش سادس به نقل از رویکرد در این مراسم بنیان‌گذاران تعاونی اعتبار ثامن دکتر آبرومند، مقدم، دکتر آذری، ذهتابچیان و برخی از مدیران بانک مرکزی و سیستم بانکی کشور حضور داشتند.

دکتر محمدابراهیم محمد پورزرندی دارای دکتری تخصصی مدیریت صنعتی و عضو هیئت‌علمی و دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی تهران است که در کارنامه خود تجربه سال ها فعالیت در بازار پول و بازار سرمایه را دارد، برخی از سوابق ایشان ، ریاست مرکز تحقیقات و برنامه‌ریزی بانک ملت ، مشاور مدیرعامل بانک ملت، ریاست هیئت‌مدیره شرکت بورس اوراق بهادار تهران، رئیس هیئت‌مدیره شرکت بیمه ما و بنیان‌گذار و مدیرعامل گروه مالی ملت به‌عنوان اولین گروه مالی سیستم بانکی و همچنین عضویت در هیئت‌مدیره شرکت تأمین سرمایه امین که اولین شرکت تأمین سرمایه کشور است به چشم می‌خورد .

وی به‌عنوان چهره ای شناخته‌شده در بازار سرمایه نظام بانکی کشور و صاحب تئوری‌های علمی و تألیفات متعدد کتب دانشگاهی است که با مأموریت اصلاح ساختارمالی و تبدیل موسسه به بانک و حضور در بازار سرمایه عهده‌دار این مسئولیت شده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *