عملکرد مثبت و منفی یک بانک در ۱۲ ماه سال ۹۵

بانک انصار و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات به همراه ۱۲ شرکت بورسی و فرابورسی دیگر اقدام به انتشار عملکرد دوره ۱۲ ماهه سال مالی قبل با تحقق مثبت و منفی درآمد کردند.

 
به گزارش سادس، در ادامه اعلام عملکرد دوره ۱۲ ماهه سال مالی قبل، ۱۳ شرکت بورسی و فرابورسی سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی، زرین معدن آسیا، پتروشیمی مارون، لبنیات پاستوریزه پاک، پتروشیمی فن آوران، مهندسی حمل و نقل پتروشیمی، لبنیات کالبر، بانک انصار، آذر آب، سیمان هرمزگان، پاکشو، سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و ایران خودرو دیزل اقدام به انتشار مثبت و منفی عملکرد کردند.

وملی

سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی حاضر در بازار دوم معاملات بورس، ۹۶ درصد کاهش سود خالص نسبت به مدت مشابه سال ۹۴  و به صورت حسابرسی نشده برای ۱۲ ماه منتهی به اسفند گذشته، مبلغ ۱۴ ریال سود به ازای هر سهم را محقق کرد.

“وملی” که دارای سرمایه اسمی ۲۴ میلیارد و ۷۳۶ میلیونی است، با پوشش ۱۴ درصدی پیش بینی های خود عملکرد مثبتی را به ثبت رسانده است.

فزرین

زرین معدن آسیا با گزارش ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ (حسابرسی نشده) مبلغ ۱.۰۴۴ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد. این سود با ۱۴۵ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.

“فزرین” با سرمایه اسمی ۳۰ میلیاردی که در بازار عادی فرابورس حضور دارد و ۱۲۲ درصد از پیش بینی های خود را پوشش داد.

مارون

پتروشیمی مارون با سرمایه ۴۰۰ میلیارد تومانی طی گزارش ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ (حسابرسی نشده) مبلغ ۴.۹۰۴ ریال سود به ازای هر سهم، معادل ۱۱۰ درصد از پیش بینی های خود را محقق کرد .همچنین سود ۴.۹۰۴ ریالی محقق شده ۱۱ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته را تجربه کرده است.

غپاک

لبنیات پاستوریزه پاک گزارش ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ (حسابرسی نشده) منتشر و مبلغ ۳۵ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد.

غپاک ۱۳۸ میلیارد و ۵۰۰ تومانی پوشش ۹۰ درصدی پیش بینی ها را رقم زده است. سود ۳۵ ریالی این نماد کاهش ۶۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ را به ثبت رسانده است.

شفن

پتروشیمی فن آوران ۹۵ میلیارد تومانی هم مبلغ ۲,۶۴۲ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده که تنها ۳ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال ۹۴ را نشان می دهد و ۹۱ درصد از پیش بینی ها را پوشش داده است.

حپترو

مهندسی حمل و نقل پتروشیمی ۲۰ میلیاردی نیز با تحقق ۲۵۰ ریالی سود هر سهم سال مالی قبل، ۱۰۰ درصد از پیش بینی سود را پوشش داده و ۵۴ درصد افزایش سود نسبت به دوره مشابه سال ۹۴ را به ثبت رسانده است.

غالبر

لبنیات کالبر گزارش ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ (حسابرسی نشده) را منتشر و مبلغ ۱۰۷ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد. غالبر ۲۵ میلیارد تومانی پوشش ۷۰ درصدی پیش بینی ها را رقم زده است. سود ۱۰۷ ریالی این نماد کاهش ۳۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ را به ثبت رسانده است.

وانصار

بانک انصار با گزارش ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ (حسابرسی نشده) مبلغ ۲۹۶ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد. این سود با ۱۰ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است. “وانصار” با سرمایه اسمی هزار میلیاردی که در بازار اول (تابلوی اصلی) بورس حضور دارد و ۸۵ درصد از پیش بینی های خود را پوشش داد.

فاذر

صنایع آذرآب با حضور در بازار دوم بورس ۶۷ درصد کاهش سود خالص نسبت به دوره مشابه سال ۹۴ و به صورت حسابرسی نشده برای ۱۲ ماه منتهی به اسفند گذشته مبلغ ۱۲۳ریال سود به ازای هر سهم را محقق کرد.

“فاذر” که دارای سرمایه اسمی ۱۰۰ میلیاردی است، با پوشش ۲۴ درصدی پیش بینی های خود عملکرد ضعیفی را به ثبت رسانده است.

سهرمز

سیمان هرمزگان ۵۴ میلیارد تومانی هم در گزارش ۶ ماهه منتهی به اردیبهشت ۹۶ مبلغ ۲۸۴ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده که ۲۱ درصد کاهش نسبت به دوره مشابه سال ۹۵ را نشان می دهد و ۵۶ درصد از پیش بینی ها را پوشش داده است.

پاکشو

گروه صنعتی پاکشو با گزارش ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ (حسابرسی نشده) مبلغ ۱۳۸۹ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد. این سود با ۵ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ همراه بوده است. “پاکشو” با سرمایه اسمی ۱۰۰ میلیاردی که در بازار دوم بورس حضور دارد و ۹۹ درصد از پیش بینی های خود را پوشش داد.

ومعادن

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه هزار و ۱۰۰ میلیارد تومانی طی گزارش ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ (حسابرسی نشده) مبلغ ۱۵۲ ریال سود به ازای هر سهم، معادل ۱۰۱ درصد از پیش بینی های خود را محقق کرد.

همچنین سود ۱۵۲ ریالی محقق شده ۱۹ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال ۹۴ را تجربه کرده است.

خاور

ایران خودرو دیزل با حضور در بازار دوم بورس ۲ درصد افزایش زیان نسبت به دوره مشابه سال ۹۴ و به صورت حسابرسی نشده برای ۱۲ ماه منتهی به اسفند سال گذشته مبلغ (۹۴۰) ریال زیان به ازای هر سهم را محقق کرد.

“خاور” که دارای سرمایه اسمی ۴۹۸ میلیاردی است، با پوشش زیان ۱۲۲ درصدی پیش بینی های خود را به ثبت رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آموزش نوعی ماساژ برای رفع «پروستات» و تکرر ادرار

ی تیر ۴ , ۱۳۹۶
یک متخصص طب سنتی با بیان “افرادی که مشکل پروستات دارند، در ناحیه ساق پا و پشت سر دچار اسپاسم هستند، همچنین مردانی که دچار اسپاسم در این نواحی هستند احتمالاً در آستانه ابتلا به پروستات هستند” نوعی ماساژ برای رفع پروستات را تشریح کرد. به گزارش سادس به نقل […]