دستگیری یک نفر از عوامل شهادت مرزبانان

فرمانده مرزبانی ناجا در دیدار با خانواده شهید «عباس شهرکی» از دستگیری یکی از عوامل شهادت ۴ مرزبان خبر داد و گفت : تلاش برای دستگیری دیگر عوامل با قدرت در حال انجام است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار «قاسم رضایی» با حضور در استان خراسان رضوی با خانواده شهید «عباس شهرکی» دیدار و گفتگو کرد.

مادر شهید با اشاره به اینکه فرزندش حافظ ۵ جزء قرآن کریم بود افزود : پسرم به خدمت در مرزبانی عشق می ورزید و بزرگترین آرزویش شهادت بود که به آن نائل آمد.

وی همچنین با اشاره به این که این شهید تنها پسرش بود تصریح کرد : امیدوارم رهبرم این هدیه را از من قبول کرده باشد .

پدر شهید نیز طی سخنانی گفت : خیلی خوشحالم که پسرم در راه امنیت کشور شهید شد و اگر ده پسر دیگر هم داشتم همه آنها را برای سر بلندی نظام مقدس چمهوری اسلامی فدا می کردم.

فرمانده مرزبانی ناجا هم با اشاره به اینکه صبر خانواده شهدا یادآور صبر و ایمان حضرت زینب (س) است گفت: بی شک فضای معنوی حاکم بر روح شما پدر و مادر شهید موجب پرورش چنین فرزندی شد که خداوند خودش او را انتخاب کرد.

وی افزود : شهدا عزت آفرین کشور ما هستند و امنیت کشور ، سربلندی و اقتدار کشور را مدیون ولایت مداری و ایثار آنان هستیم.

سردار رضایی در پایان گفت: با تلاش های شبانه روزی یک نفر از عوامل این حادثه تروریستی دستگیر شده است و پیگیری برای شنا سایی و دستگیری دیگر افراد با جدییت در حال انجام است.

شایان ذکر است ، خواهر شهید در ابتدای این دیدار با خواندن دکلمه ای از اینکه برادرش در راه امنیت کشور جانش را فدا کرده ابراز افتخار کرد و از مرزبانان خواست تا راه پر افتخار برادرش را ادامه دهند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *