موفقیت پلیس در گرو توکل بر خدا، همدلی درون سازمانی و جلب اعتماد مردم است

فرمانده انتظامی استان امنیت و آرامش مردم را هدف همه دست اندکاران و مسئولان عنوان و تصریح کرد: موفقیت پلیس در گرو توکل بر خدا، همدلی و همکاری درون سازمانی و جلب اعتماد مردم است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “روح الامین قاسمی” در جمع مسئولان انتظامی استان ضمن قدردانی از تلاش مستمر و گسترده همکاران خود در تامین نظم و امنیت عمومی، اظهارداشت: بدون تردید این خدمت خالصانه مورد عنایت الهی قرار دارد.

سردار قاسمی با بیان اینکه طرح ارتقای امنیت اجتماعی و طرح ترافیکی تابستانه از جمله ماموریت های مهم پلیس در سطح استان است، خاطرنشان کرد: مسافران زیادی از محورهای سمنان به ویژه مسیر اصلی تهران-مشهد تردد می کنند که این مسئله وظیفه پلیس را سنگین تر می کند.

وی بر تعامل همه رده های انتظامی و تخصصی در اجرای طرح تابستانه تاکید و خاطرنشان کرد: موفقیت پلیس در گرو توکل بر خداوند، همدلی و همکاری درون سازمانی و جلب اعتماد مردم است.

قاسمی به ابعاد امنیتی، انتظامی، اجتماعی، نظارتی و اطلاعاتی طرح های پلیس اشاره و تصریح کرد: با برنامه ریزی دقیق در این پنج وضعیت، اجرای کامل و موفق ماموریت ها را دنبال کنید.

این مسئول انتظامی امنیت کامل استان و آرامش مردم را هدف همه دست اندکاران و مسئولان عنوان و تصریح کرد: وحدت کلمه و حرکت در مسیر قانون موجب تحقق اهداف می شود و در غیر این صورت هم مجموعه استان زیان خواهد دید و هم مردم ضرر می کنند.

سردار قاسمی به نقش تاثیر گذار فرماندهان و مسئولان انتظامی استان در انجام ماموریت ها اشاره و بر رشد تقوا و ایمان الهی در بین مسئولان و کارکنان تاکید کرد و گفت: اگر توانستیم در جایی که هستیم تاثیر مثبت بگذاریم، موفق بوده ایم.

فرمانده انتظامی استان سمنان، همدلی، وفاق، صداقت، امانت داری و احترام متقابل بین کارکنان و مدیران و کار برای مردم را از مطالبات خود از مسئولان انتظامی عنوان و تصریح کرد: حفظ حقوق شهروندان از نکات مهم و قابل توجه در انجام ماموریت های انتظامی است که باید بر رعایت آن تاکید شود.

سردار قاسمی در پایان از عموم شهروندان و هم استانی های گرامی که پلیس را در اجرای طرح های انتظامی و تحقق امنیت پایدار یاری می رسانند، قدردانی کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *