رو نمایی از صفحه رسمی اینستاگرام بانک تجارت

 همزمان با نهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه از صفحه رسمی بانک تجارت در شبکه اجتماعی “اینستاگرام” رونمایی شد .
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک تجارت،در این مراسم که روز چهارشنبه ۲۳ تیرماه با حضور “خواجه حق وردی” قائم مقام مدیرعامل این بانک برگزار شد ، کاظم پور رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت با ارائه گزارشی از برنامه های این بانک برای حضور در فضای مجازی گفت : رویکرد ما این است که متناسب با تغییرات چشمگیر فضای اطلاع رسانی و ارتباطات جمعی در کشور طی سالهای اخیر و لزوم ارتقاء سطح فعالیتهای خبری و فرهنگ سازی بانک ، حضوری هدفمند و موثر در رسانه های اجتماعی داشته و مطابق با مقررات کشور در این حوزه اقدام نماییم.

وی با اشاره به دلایل راه اندازی صفحه رسمی بانک تجارت در شبکه اجتماعی اینستاگرام گفت : این شبکه اجتماعی از بستر مناسبی برای پیشبرد و اطلاع رسانی فعالیتهای بانک تجارت در حوزه مسئولیتهای اجتماعی برخوردار بوده و طی ماههای گذشته نیز دو مسابقه با محوریت سنجش رضایتمندی کاربران از خدمات بانک تجارت و حفاظت از محیط زیست در این شبکه اجتماعی برگزار شده است . وی افزود : مسابقه عکاسی با محوریت حفاظت از محیط زیست که با هشتگ اختصاصی #iranecotrip برگزار گردید با استقبال بسیار خوب کاربران مواجه و تعداد ۳۴۰۰ عکس برای این مسابقه ارسال شد .

صفحه اینستاگرام بانک تجارت از خرداد ماه سال ۱۳۹۴ با نام کاربری tejaratbank آغاز به کار نمود و در حال حاضر با ۲۸۴ پست و ۹۶۰۰ نفر دنبال کننده در حال فعالیت است . در این صفحه اخبار بانک، آموزش خدمات بانک و مطالب زیست محیطی منتشر می شود .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *