اقدامات بانک‌ مرکزی، صادرات و پارسیان در ساماندهی میزان و ثامن الحجج ستودنی است

 نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ساماندهی موسسات اعتباری از سوی بانک مرکزی را اقدامی ستودنی توصیف کرد و افزود: بانک پارسیان و بانک صادرات به عنوان عاملیت موسسات غیرمجاز ثامن الحجج تمام توان خود را بر رفع مشکل سپرده گذاران این موسسات به‌کار گرفته‌اند.
به گزارش سادس به نقل از رویکرد عبدالرضا عزیزی،تصریح کرد:هم اکنون بیش از ۹۰ درصد سپرده‌های مردم از سوی بانک صادرات به سپرده‌گذاران موسسه منحل شده میزان پرداخت شده است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی پذیرفتن عاملیت موسسه ثامن الحجج از سوی بانک پارسیان را از خودگذشتگی دانست و افزود: بانک پارسیان همواره خود را نسبت به پرداخت سپرده‌های مردم همواره متعهد می‌داند و مجلس نیز به این موضوع کاملا واقف است.

عزیزی به برگزاری جلسات مشترک مجلس شورای اسلامی با مسئولان بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی در زمینه ساماندهی موسسات غیرمجاز اشاره و خاطرنشان کرد: تاوان اشتباهات وزارت تعاون دولت گذشته در دادن بدون حساب و کتاب مجوز به تعاونی اعتباری را امروزه بانک‌های مرکزی، صادرات و پارسیان می‌دهند اما با این حال خود را متعهد به بازپرداخت سپرده های مردم می‌دانند و مجلس نیز پیگیر این موضوع است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *