رد رشوه ۴۰ میلیون ریالی پلیس محلات

مامور کلانتری شهرستان محلات، دست رد بر رشوده ۴۰ میلیون ریالی قاچاقچیان مواد مخدر زد.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مجید مهرانفر” رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان با اعلام این خبر گفت: چندی پیش در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، تیم گشتی پلیس کلانتری ۱۳شهرستان محلات هنگام کنترل محورهای مواصلاتی این شهرستان به یک دستگاه پراید که حامل مواد مخدر بود، مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

سرهنگ مهرانفر، یادآور شد: ماموران انتظامی در بازرسی از خودرو موفق به کشف مقادیری مواد مخدر شدند و بلافاصله راننده و سرنشین خودرو را دستگیر و به پلیس شهرستان منتقل کردند.

این مقام انتظامی، افزود: متهمان در هنگام انتقال به یگان جهت رهایی از قانون، ۴۰ میلیون ریال به مامور کلانتری پیشنهاد رشوه می دهند که این مامور وظیفه شناس با صحت عمل خود، ضمن رد رشوه با هماهنگی بازرسی شهرستان، بلافاصله وجه موصوف را صورتجلسه و ضمیمه پرونده می کند.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان این که هر دو متهم با تشکیل پرونده و صورتجلسه پیشنهاد رشوه، به مقام قضائی معرفی شدند، از عموم شهروندان خواست، هرگونه انتقاد، پیشنهاد و تقدیر را در راستای عملکرد پلیس با دفتر نظارت همگانی (۱۹۷) در میان بگذارند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *