راه اندازی سرویس پایا بر روی “جی بی تل”(موبایل بانک ) قوامین

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک ، در آستانه عید سعید فطر سرویس انتقال وجه بین بانکی پایا بر روی سامانه “جی بی تل” (موبایل بانک ) قوامین راه اندازی شد.

کامبیز مطلق معاون فناوری اطلاعات بانک قوامین با اعلام این خبر ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر گفت: سامانه پایاپای الکترونیکی ( پایا ) به منظور ساماندهی به پرداخت های خرد بین بانکی تعبیه شده است که پیش از این بهره برداری از این سرویس تنها با مراجعه حضوری به شعب بانک امکان پذیر بود، لذا در جهت رفاه حال مشتریان عزیز بانک قوامین درصدد راه‌اندازی این سرویس بر روی سامانه جی بی تل  (موبایل بانک)  قوامین بر آمدیم که با راه اندازی این سرویس از این پس مشتریان محترم امکان انتقال وجه با وارد کردن کد شبا تا سقف ۱۵۰میلیون ریال از طریق سامانه “جی‌‌بی‌ تل” (موبایل بانک)را علاوه بر سایر امکانات این سامانه خواهند داشت.

معاونت فناوری اطلاعات بانک  هم چنین درخصوص محدودیت زمانی برای انتقال وجه بین بانکی پایا در شعب بانک ها به لحاظ ساعت کار افزود : این محدودیت در بهره برداری از سامانه جی بی تل ( موبایل بانک) قوامین وجود نداشته ومشتریان بانک در تمامی ساعات شبانه روز می‌توانند با استفاده از این سیستم به انتقال وجه از طریق سرویس پایا اقدام نمایند.

وی تصریح کرد : واریز وجه به حساب مقصد طی ۷ زمان مشخص در طول روز و طبق سیکل تعیین شده توسط بانک مرکزی صورت می‌گیرد، که در این راستا بانک قوامین در جهت جلب رضایت مشتریان گرانقدر خود در طول روزهای تعطیل نیز دو بار اقدام به واریز وجوه پایا شده به حساب‌های مقصد می نماید.

کامبیز مطلق خاطر نشان کرد: مشتریان محترم بانک در نظر داشته باشند که برای انتقال وجوه از طریق سرویس پایا می بایست شماره حساب بانکی ایران (شبا) مقصد را در اختیار داشته باشند.

معاونت فاوا بانک قوامین درخصوص راه‌اندازی این سرویس در سایر سامانه‌های خانواده جی‌بی بانک از جمله سامانه “جی‌بی نت”(اینترنت بانک) افزود : در راستای توسعه خدمات نوین بانکی در حوزه بانکداری الکترونیک و فراهم نمودن آرامش خاطر مشتریان این امر در دستور کار معاونت فناوری اطلاعات بانک قرار دارد و انشاءالله بزودی محقق خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *