انتقامگیری بر سر مهریه / مردی که عکس‌های خصوصی همسرش را در اینستاگرام منتشر کرد

 مرد جوان که همسرش با به اجرا گذاشتن مهریه‌اش باعث زندانی شدن او شده بود، تصمیم به انتقامجویی از او گرفت.

 به گزارش سادس به نقل از “جام نیوز”،  این مرد عکس‌های خصوصی همسرش را در اینستاگرام منتشر کرد تا برای او پاپوش بسازد اما پلیس دستش را رو کرد.چند روز پیش مرد جوانی نزد مأموران پلیس فتای خراسان جنوبی رفت و از همسرش شکایت کرد. او گفت: از مدتی قبل با همسرم اختلاف داشتیم تا اینکه او مهریه‌اش را به اجرا گذاشت و من برای مدتی به زندان افتادم. وقتی آزاد شدم، فهمیدم که همسرم در اینستاگرام صفحه‌ای با نام خودش باز کرده و در آن صفحه عکس‌های کاملا خصوصی خود را منتشر کرده و حتی خودش را فردی مجرد معرفی کرده است. این در حالی است که ما هنوز از هم جدا نشده‌ایم و او همسر قانونی من است.

با اظهارات این مرد، همسرش به پلیس فتا احضار شد اما در تحقیقات گفت که نمی‌داند چه‌کسی به اسم او در اینستاگرام فعالیت می‌کند. او مدعی شد که هرگز این صفحه را راه‌اندازی نکرده و خبر ندارد که چه‌کسی از عکس‌های خصوصی او سوءاستفاده کرده است. با اظهارات این زن، تحقیقات کارشناسان پلیس فتا ادامه یافت و آنها این بار در بررسی‌های تخصصی و پیگیری‌های سایبری متوجه شدند کسی که صفحه مورد نظر را ساخته، نه زن جوان بلکه شوهرش بوده است.

با این اطلاعات مرد جوان دستگیر شد و وقتی دید چاره‌ای جز بیان حقیقت ندارد لب به اعتراف گشود و گفت: وقتی همسرم مهریه‌اش را به اجرا گذاشت و مرا به زندان انداخت از او کینه به دل گرفتم. این کینه وقتی بیشتر شد که متوجه شدم هردو پایش را توی یک کفش کرده و قصد جدا شدن از من را دارد. برای همین تصمیم به انتقامجویی گرفتم و وقتی از زندان مرخصی گرفتم، صفحه‌ مورد نظر را ایجاد کردم تا پس از آن بتوانم از او شکایت و برایش دردسر ایجاد کنم که موفق نشدم.سرهنگ حسینی، رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی با بیان این خبر گفت: پس از اعترافات متهم برای او قرار قانونی صادر شد و پرونده‌اش در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *