اعلام محدودیت ترافیکی عید سعید فطر در محور های مواصلاتی استان قزوین

رئیس پلیس راه استان قزوین از اعمال محدودیت های ترافیکی ایام تعطیلات عید سعید فطر در محور های مواصلاتی استان خبر داد .

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” نصراله بیگلری ” گفت: به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و ایجاد ترافیک روان در ایام تعطیلات عید سعید فطر، محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی استان قزوین اعمال خواهد شد.

این مقام مسئول بیان داشت: در محور اتوبان “قزوین – کرج”(باند شمالی) و محور قدیم “قزوین – رشت” تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴روز سه شنبه مورخه ۱۵/۰۴/۹۵ ممنوع است.

سرهنگ بیگلری اضافه کرد: در محور قدیم “قزوین – رشت” و بالعکس روزهای چهارشنبه ۱۶/۰۴/۹۵ و جمعه ۱۸/۰۴/۹۵ از ساعت ۸ تا ساعت ۲۴ تردد انواع کامیون تریلر به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

وی افزود: در محور اتوبان “قزوین – کرج” روز چهارشنبه مورخه ۱۶/۰۴/۹۵ از ساعت ۷ تا ۲بامداد(باند جنوبی) و روز جمعه ۱۸/۰۴/۹۵ از ساعت ۱۲ الی ۱ بامداد روز شنبه در (باند جنوبی)و روز شنبه مورخه ۱۹/۰۴/۹۵ از ساعت ۱۲ الی ۲۴ تردد انواع کامیون تریلر به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.

در پایان رئیس پلیس راه استان از کلیه رانندگان در خواست کرد ضمن رعایت مقررات راهنمایی رانندگی با آرامش بیشتری رانندگی و به علت افزایش تردد در محورها فاصله طولی را رعایت و از تغییر مسیر ناگهانی در آزاد راه ها خودداری و در زمان خستگی و خواب آلودگی با هدایت خودرو به پارکینگ، استراحت و سپس به مسیر خود ادامه دهند.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *