قتل پدر توسط پسر شیشه‌ای

پسر جوانی که ۲ سال است به مصرف شیشه اعتیاد داشت، در درگیری با پدرش او را به قتل رساند و صبح امروز خود را به پلیس معرفی کرد.

به گزارش سادس به نقل ازخبرگزاری تسنیم، ساعت ۰۹:۱۵ چهارم اردیبهشت ماه امسال یک فقره فوت مشکوک از بیمارستان الغدیر به کلانتری ۱۳۶ فرجام اعلام شد. برابر گزارش تیم پزشکی بیمارستان، فردی به نام «علیرضا . ط» (۵۶ ساله) که از ناحیه سینه و پشت سر، به علت اصابت ضربات جسم تیز مجروح و توسط اعضای خانواده‌اش به بیمارستان منتقل شده بود، با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت شدت جراحات، در بیمارستان فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

همسر مقتول در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: من با پسر کوچکم در طبقه همکف خواب بودیم که ناگهان از طبقه اول سر و صدای درگیری شنیدیم؛ پسرم را صدا کردم که بریم بالا که دیدم پسر بزرگترم به نام رضا (۲۳ ساله) خانه نیست و شوهرم روی پتویش خونی افتاده است.

پسر کوچکتر مقتول (۱۷ ساله) نیز با تأیید اظهارات مادرش به کارآگاهان گفت: من و مادرم در طبقه پائین (همکف) خواب بودیم؛ از سر و صدای درگیری پدر و برادرم، از خواب بیدار شدیم؛ رفتیم به طبقه بالا که دیدیم پدرم خون آلود، بر روی پتو افتاده و برادرم نیز از منزل متواری شده است.

همزمان با آغاز تحقیقات جهت دستگیری رضا که پس از ارتکاب جنایت از محل متواری شده بود، کارآگاهان با ارئه مشاوره و آموزش‌های لازم پلیسی، از اعضای خانواده‌ای مقتول درخواست همکاری کردند تا در صورت امکان نسبت به معرفی رضا به پلیس آگاهی اقدام کنند که در ساعت ۷ صبح روز دهم اردیبهشت رضا به همراه برادر کوچک خود و دامادشان به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه و خودش را تسلیم کرد.

رضا در خصوص درگیری منجر به قتل پدرش به کارآگاهان گفت: مدت دو سال است که به مصرف شیشه اعتیاد دارم؛ روز حادثه، در حال کشیدن شیشه بودم که ناگهان پدرم بالای سرم آمد؛ ابتدا با صحبت قصد نصیحت مرا داشت اما من بدون توجه به حرف هایش، کار خودم را می کردم و همین موضوع باعث درگیری لفظی من و پدرم شد؛ ناگهان پدرم در حالیکه بسیار عصبانی شده بود، با یک چاقو به سمت آمد؛ پس از گرفتن چاقو، چند ضربه به سمت او پرتاب کردم؛ زمانیکه پدرم روی زمین افتاد، از شدت ترس از خانه خارج شدم و بلافاصله برای مخفی شدن، نزد دوستانم رفتم تا نهایتا امروز خودم را به پلیس معرفی کردم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *