پرداخت یارانه مسکن مهر هم قسط بندی شد

وزارت راه و شهرسازی چک اولین قسط یارانه مسکن مهر را امروز در حالی صادر کرد که گفته می‌شود از مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان مورد اشاره مبلغ ناچیزی به شهر پردیس تعلق گرفته و قرار شده است تا این مبلغ مرحله به مرحله پرداخت شود.

به گزارش سرویس اقتصادی سادس، یارانه ۱۵۰ میلیارد تومانی مسکن مهر در حالی در ۲۳ اسفند ماه سال گذشته به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد که امروز صبح از سوی وزارت راه و شهرسازی چک اولین قسط آن صادر شد.

بنابراین گزارش، براساس مصوبه دولت عمده این مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان قرار بود برای سرعت دادن به خدمات زیربنایی مسکن مهر شهر پردیس اختصاص یابد اما گفته می‌شود که مبلغ تخصیص یافته مرحله اول یارانه مسکن مهر چندان بالا نیست.

طبق وعده‌ای که دولت و وزارت راه و شهرسازی در خصوص پرداخت یارانه مسکن مهر داده است قرار است پرداخت‌ها مرحله‌ای باشد.

پیشتر سعید غفوری مدیر عامل شهر جدید پردیس در ۲۶ اسفند ماه سال ۹۵ گفته بود که دولت ۱۵۰ میلیارد تومان یارانه مسکن مهر پردیس را تصویب کرده و این مصوبه توسط سازمان برنامه و بودجه به خزانه کل ابلاغ شده است، بنابراین امیدواریم خزانه‌دار کل محبت کرده و این مبلغ را به صورت نقدی برای تامین زیرساخت‌های مسکن مهر پرداخت کند.

طبق شنیده‌های خبرنگار فارس، قرار است از هفته آینده در شهر پردیس افتتاح‌ها به صورت غیر رسمی انجام و واحدها تحویل متقاضیان مسکن مهر شود و افتتاح رسمی به بعد از انتخابات موکول شود.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *