کدام روزنامه ها بیشترین دریافتی را از طرح اشتراک داشته‌اند؟

روزنامه‌های روزان، فرصت امروز و هنرمند مجموعا رقمی بالغ بر ۶۵۰ میلیون تومان را از محل اجرای ۱۲ماهه طرح اشتراک نشریات در سال ۹۴ دریافت کردند.

به گزارش ایسنا و بر اساس جدول منتشر شده جزئیات ارقام پرداختی دولت به مطبوعات، روزنامه روزان با دریافت ۲۲۷ میلیون تومان، فرصت امروز با ۲۱۴ میلیون تومان و هنرمند با ۲۱۳ میلیون تومان بیشترین درآمد حاصل از اجرای طرح اشتراک نشریات طی سال گذشته را به خود اختصاص داده اند.

بنا براین گزارش نشریات توریسم، گل، صمت، اقتصاد پویا،‌۹۰، ابتکار و تجارت نیز رتبه های بعدی این فهرست را به خود اختصاص داده اند.

سال گذشته، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رقمی بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان برای طرح اشتراک نشریات کشور هزینه کرد.

همچنین در بخش خرید مجلات برگشتی، نشریات چلچراغ، هفت روز زندگی و خانواده بیشترین یارانه را از محل اجرای این طرح دریافت کردند.

بر اساس این جدول، نشریات چلچراغ با ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، هفت روز زندگی با ۶ میلیون تومان و خانواده با ۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان نشریاتی هستند که بیشترین یارانه را از محل اجرای این طرح دریافت کردند.

همچنین نشریاتی چون،‌ نیک و نو با ۵ میلیون تومان، صدا با ۴ میلیون تومان، آشپزی خانواده سبز با ۳ میلیون تومان و نشریات  خانواده سبز، خانه جدول، راز و راه زندگی هر کدام با دریافت ۳ میلیون تومان رتبه های بعدی این جدول را به خود اختصاص دادند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *