تقدیر همایش روابط عمومی الکترونیک از روابط عمومی بانک تجارت

دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک از روابط عمومی بانک تجارت به سبب فعالیت در آموزش و توسعه پایدار نیروهای انسانی خود قدردانی به عمل آورد.

 
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک شنبه نهم اردیبهشت ماه با موضوع اصلی روابط‌ عمومی الکترونیک و تغییر در نهادها، مدل‌ها و روندهای مدیریتی در هتل المپیک برگزار شد.

در این همایش که با همت دبیرخانه دائمی همایش روابط عمومی الکترونیک برگزار شد، دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در سخنانی خاطر نشان کرد: روابط عمومی الکترونیک، تنها خبر و اطلاع رسانی و ارائه خدمات برخط نیست، بلکه دادن «شمع» و «بینش» به مردم برای انتخاب بهترین رویکردها در زندگی اجتماعی و سیاسی و اقتصادی است. به عبارتی روابط عمومی الکترونیک باید مهارتهای زندگی در دوران فرامدرن شبکه ای کنونی را به جامعه یاد دهد و به شکل‌گیری یک جامعه آگاه و با بصیرت و دارای سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی و سواد سلامت و سواد اجتماعی کمک کند.

در ادامه این همایش به خاطر آموزش و توسعه پایدار سرمایه‌های انسانی روابط عمومی و به پاس خدمات علمی و عملی این بانک در سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال با اهدای لوح تقدیر از ابراهیم کاظم‌پور رئیس اداره روابط عمومی بانک تجارت قدردانی شد.

گفتنی است، کارشناسان حوزه روابط عمومی بانک تجارت در تهران و استان‌ها نیز در این همایش حضور یافتند.

در پایان دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک از ۲۵ سال فعالیت علمی و عملی دکتر حسن بشیر در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی قدردانی به عمل آمد که بانک تجارت نیز با اهدای هدایایی از این استاد روابط عمومی و ارتباطات تقدیر کرد.

ششمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت نیز در تاریخ دهم اردیبهشت ماه سالجاری و با موضوع اصلی روابط‌عمومی صنعت و رهبری تغییر برگزار شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *