شکست سیاسی و نظامی صهیونیست ها فرا رسیده است

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در جمع مردم استان در راهپیمائی روز قدس در ساری ، گفت: شکسته شدن اسطوره سیاسی و نظامی صهیونیست ‌ها فرا رسیده است چرا که آنها در جنگ‌ های مختلف شکست خوردند و هم‌ اکنون به طور جدی نگران رشد گروه‌ های مقاومت اسلامی در سرزمین فلسطین هستند.

به گزارش سادس ، سردار سرلشکر پاسدار “سید یحیی رحیم‌صفوی” در جمع روزه‌ داران و راهپیمایان روز قدس شهرستان ساری در مصلی نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: حدود ۶۸ سال قبل با توطئه دولت خبیث و حمایت آمریکا، ۹۰درصد سرزمین فلسطین که بیشتر آنها را مسلمانان تشکیل می‌دادند به تصرف رژیم صهیونیست درآمد.

وی افزود:قتل، آوارگی، اسارت، تبعیض نژادی و فریب کاری، نتیجه حدود هفت دهه حمایت قدرت های بزرگ از رژیم غاصب صهیونیستی برای مردم فلسطین است.

مشاور ویژه فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه ایجاد ناامنی، تنش و تسلط بر کشورهای اسلامی هدف تشکیل رژیم صهیونیستی است، گفت: غارت ثروت‌های طبیعی ملت‌های منطقه و وابستگی دولت‌های عربی به آمریکا نتیجه حضور صهیونست‌ها در منطقه و هدف اصلی قیام ۶۸ ساله اسرائیل در فلسطین بوده است. اکنون تروریست‌های تفکیری، مردم سوریه و عراق را به شهادت رسانده و ۹ میلیون نفر از مردم این دو کشور را آواره کردند.

وی با اعلام اینکه محصول عملکرد گروهک‌های آدم‌کش تروریستی حفظ امنیت و بقای رژیم ننگین صهیونیستی است، افزود: استکبار جهانی می‌خواهد با تجزیه کشورهای عربی، ناامنی را به ایران اسلامی بکشاند که با تلاش شهدای مدافع حرم، دشمن در ناامن سازی ایران شکست خورده است.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا بیان کرد: کشتار مسلمانان لکه ننگی برای رژیم صهیونیستی است و گروه‌های تروریستی به دنبال تجزیه کشورهای اسلامی هستند.

‌رحیم‌صفوی با اشاره به اینکه تمامی سر منشاء های ناامنی فعلی در کشورهای منطقه و اسلامی، رژیم صهیونیستی است، خاطر نشان کرد: صهیونیست‌‎ها فتنه‌گر اصلی در تمامی کشورهای اسلامی هستند و مانع پیشرفت می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال ارتباط با ترکیه و آل‌سعود هست، اضافه کرد: یک صدهزار دلار سلاح از سوی آل‌سعود از آمریکا خریداری شد و بر سر مردم یمن فرود آمد اما یک تیر به سمت صهیونیست‌ها شلیک نشد.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا خطاب به مردم گفت: به شما نوید می‌دهم شکسته شدن اسطوره سیاسی و نظامی صهیونیست ‌ها فرا رسیده است و صهیونیست ‌ها در جنگ‌ های مختلف شکست خوردند و هم‌ اکنون به طور جدی نگران رشد گروه‌ های مقاومت اسلامی در سرزمین فلسطین هستند.

وی تصریح کرد: تنها دولتی که در جهان مرزهای مشخصی ندارد رژیم صهیونیستی است و تمامی طرح های سازش صهیونیست‌ها با گروه‌ های مقاومت فلسطین در داخل فلسطین شکست خورده و همچنین صهیونسیت‌ ها برای دیوارسازی و شهرک سازی با مشکلات جدی اقتصادی روبرو هستند. این درحالی است که سالانه میلیاردها دلار از سوی آمریکا به صهیونست‌ها کمک می‌شود.

وی با اشاره به اینکه، بسیاری از مردم کشورهای غربی و یهودیان از رژیم صهیونیستی متنفر هستند، خاطرنشان کرد: سرانجام پیروزی با فلسطین است و همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را دیگر نخواهند دید.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ادامه داد: راه کربلا با ۲۰۰هزار شهید و ۳۰۰هزار جانباز ملت ایران اسلامی باز شد و امام راحل فرموده بودند:«راه قدس از کربلا است.»

وی تصریح کرد: مهم‌ترین راهبرد آزادی فلسطین اتحاد مسلمانان است و صهیونیست‌ها با ایجاد ناامنی در سوریه می‌خواهند بر سر شکست‌های خود در فلسطین سرپوش بگذارند.

مشاورعالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: بسیاری از ملت‌های عربی دست نشانده صهیونیست‌ ها هستند، مسلح کردن مردم کرانه باختری وظیفه مسلمانان است و این مسأله کنترل صهیونست ها را از بین می برد.

سرلشکر رحیم‌صفوی افزود: صهیونیست‌ها در جنگ ۳۳روزه لبنان، ۲۲روزه و ۵۰ روزه نوار غزه شکست خورده و هم‌ اکنون به طور جدی نگران رشد گروه‌ های مقاومت اسلامی در سرزمین فلسطین هستند.

وی با بیان اینکه دولت صهیونیستی در تشکیل دولت خالص یهودی و پاکسازی فلسطین با شکست مواجه شده است،گفت: ساختار سیاسی دولت صهیونیستی مبتنی بر رهبران و احزاب بزرگ صهیونیستی فروریخته و در نتیجه آن تنش‌های دائمی سیاسی و اقتصادی و امنیتی در این رژیم جعلی و جنایتکار آشکار شده است.

سرلشکر رحیم‌صفوی ادامه داد: تقویت گروه‌ های جهادی در منطقه کرانه باختری که حدود ۳ میلیون نفر جمعیت دارد، وظیفه مسلمانان جهان است و محور قرار گرفتن فلسطین به ‌عنوان مسئله اول جهان اسلام برای ملت‌ها و دولت‌ های اسلامی از راهبردهای اصلی رهایی ملت فلسطین از چنگال صهیونیست‌ها است.

وی حذف اقتصاد رژیم صهیونیستی از اقتصاد منطقه‌ای و جهانی و تحریم کالاها و مبادلات تجاری با این رژیم جعلی و راه‌اندازی جنگ نرم و جنگ روانی علیه اشغالگران فلسطین در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بین‌المللی برای ترک فلسطین و تسریع روند مهاجرت معکوس آنها را از دیگر راهبردهای آزادی فلسطین دانست.

سردار رحیم صفوی در پایان با درود بر مدافعان حرم و۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید برومند استان مازندران در سال‌های دفاع مقدس خطاب به مردم استان، افزود: شما مردم مومن ولایت ‌مدار و با فرهنگ استان مازندران همواره در دفاع از اسلام و مقابله با ظالمان پیشرو و پیش‌گام بوده‌اید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *