عمر عبدالرحمن: بازی‌مان برابر ایرانی‌ها همیشه زیبا می‌شود


عمر عبدالرحمن

بهترین بازیکن سال آسیا گفت: هنگامی که با تیم‌های ایرانی مثل ذوب آهن بازی داریم تمام امکانات خود از قبیل تکنیک و تاکتیک را ارائه می‌کنیم و همواره بازی در برابر تیم‌های ایرانی بازی‌های زیبایی می‌شود.

عمر عبدالرحمن أحمد الراقی العمودی بازیکن تیم العین امارات در گفت و گو با سادس اظهار کرد: ما همواره به این موضوع واقف هستیم که تیم‌های ایرانی تیم‌هایی هستند که بازی کردن در مقابل آن‌ها سخت است و در مقابل ذوب آهن نیز با همین تفکر که بازی سختی در پیش خواهیم داشت به میدان رفتیم.

وی افزود: به همین دلیل در مقابل تیم‌های ایرانی اولین تلاش به خصوص زمانی که در ورزشگاه خانگی آن‌ها به میدان می‌رویم این است که ابتدا تلاش کنیم گل نخوریم و سپس به فکر گل زدن باشیم، اما خوشبختانه در برابر ذوب آهن ما نه تنها در نیمه اول گلی دریافت نکردیم بلکه یک گل هم زدیم و همین موضوع باعث شد تا ادامه بازی و نیمه دوم بهتری را پشت سر بگذاریم.

بهترین بازیکن فوتبال سال آسیا ادامه داد: تیم‌های ایرانی به خصوص تیم ذوب آهن تیم قدرتمندی است که می‌تواند به مقام‌های بسیار بهتری برسد تاکنون با ذوب آهن در سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا دو بار روبرو شده‌ایم و بی شک باید اعلام کرد که این تیم یکی از تیم‌های با نظم باشگاه‌های آسیا است.

وی تاکید کرد: زمانی که با تیم‌های ایرانی بازی داریم به خصوص با تیمی مثل ذوب آهن که بسیار منظم و هماهنگ کار می‌کنند تمام امکانات خود از قبیل تکنیک و تاکتیک را ارائه می‌کنیم و همواره بازی در برابر تیم‌های ایرانی بازی‌های زیبایی می‌شود و تلاش می‌کنیم که گام به گام فکر کنیم و هیچگاه از هم اکنون به فینال فکر نمی‌کنیم.

انتهای پیام

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *