باقری: تمرین نکردن تصمیم خود بازیکنان بود/ کل باشگاه در قهرمانی سهیم‌اند


جشن قهرمانی پرسپولیس

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تییم برای دریافت مطالبات‌شان تمرین نکردند.

کریم باقری در گفت‌وگو با سادس، درباره اعتصاب امروز بازیکنان در تمرین پرسپولیس اظهار کرد: صبح امروز زمانی که از محل تمرین آمدیم متوجه شدیم که بازیکنان به خاطر دریافت نکردن مطالبات‌شان حاضر به تمرین نیستند. آن‌ها خودشان در این باره تصمیم گرفته‌اند و محل تمرین را ترک کردند. به هر حال بازیکنان هم زحمت کشیدند و پول‌شان را می‌خواهند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در مقطع کنونی درست است بازیکنان به خاطر مسائل مالی اعتصاب کنند گفت: باشگاه با بازیکنان قرارداد امضا کرده و بازیکنان هم برای دریافت این پول‌ها برنامه داشتند. قرار است به باشگاه بروند و برای حل مشکل‌شان با آقای طاهری صحبت کنند. باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی همچنین درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم هم گفت:‌ قهرمانی ما حاصل تلاش همه مجموعه باشگاه بود. هر روز بازیکنان با جان و دل تمرین کردند و باشگاه هم تمام تلاشش را انجام داد تا تیم از نظر امکانات مشکلی نداشته باشد. خوشحالیم که تلاش‌های ما به نتیجه رسید. درست زمانی که برانکو هدایت پرسپولیس را برعهده گرفت، شرایط مناسبی در جدول نداشت اما همان زمان عزم‌مان جزم کردیم تا پرسپولیس در پایان رقابت‌ها قهرمان لیگ شود.

باقری در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا کادر فنی مطالباتش را دریافت کرده یا خیر گفت: وقتی پول به باشگاه بیاید مطالبات همه را پرداخت می‌کند.

انتهای پیام

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *