راهپیمایی روز قدس در امنیت کامل برگزار شد

فرمانده ناجا اعلام کرد: راهپیمایی روز قدس در تهران و بیش از 800 شهر کشور در امنیت کامل برگزار شد.

به گزارش سادس به نقل از ایسنا سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس  درباره وضعیت امنیتی کشور در روز قدس گفت: روز جهانی قدس امسال هم با شکوه خاصی برگزار شد و گزارشی که ما از سراسر کشور داریم حضور با شور،  شعور و نشاط است و برابر آخرین گزارش‌ها بحمدالله تا به این لحظه هیچ مشکل امنیتی در سراسر کشور نداشتیم و راهپیمایی روز قدس در امنیت کامل برگزار شد.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس امروز در بیش از 800 شهر کشور برگزار شد، گفت: گزارشی که تا این ساعت داریم حاکی از برگزاری راهپیمایی در نظم و آرامش است و جمعیت و حضور مردم نیز با شکوه و پر شور است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به آماده‌باش پلیس در این روز اظهارکرد: همکاران من در نیروی انتظامی در این روز  درآماده باش هستند و همانطور که گفتم مشکل خاصی گزارش نشده است. همچنین بالگردهای ناجا نیز در روز قدس پروازهای مختلفی داشته‌اند.

وی روز قدس را نمادی برای مقابله با اسرائیل دانست و افزود:‌ این روز نماد مقابله با جهانخواران است و همین‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند ملت ما عاشق مبارزه با اسرائیا هستند و این عشق خود را در این راهپیمایی برای مبارزه با کفر به نمایش گذاشتند. امیدواریم که دشمنان اسلام و مسلمین این جمعیت‌را ببینند و درس بگیرند و دست از شیطنت بردارند و این روز باعث اتحاد مردم و به خصوص مسلمانان در سراسر جهان شود.

فرمانده ناجا درباره امنیت کشور در شب‌های قدر نیز گفت: به حمدالله وضعیت امنیتی پایتخت در تهران بزرگ و دیگر استان‌ها بدون مشکل خاصی برگزار شد و مراسم احیا و عزاداری‌ها به خوبی انجام شد و مردم با یک نظم خاصی آمدند و رفتند. البته یک مقدار پیک ترافیک در برخی از ساعات ایجاد شد اما مشکلی پیش نیامد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین ساجدی‌نیا رییس پلیس پایتخت، سردار محمد شرفی رییس پلیس پیشگیری ناجا، سردار تیمور حسینی رییس پلیس راهور تهران بزرگ، سردار محمدیان و سرهنگ بخشنده، روسای پلیس های آگاهی و مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اشتری را همراهی می‌کردند

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *