مالک جدید رفاه معامله ۳۲۰ میلیاردی را قطعی کرد

مالک جدید ۴۲ درصد سهام فروشگاه رفاه معامله ۳۲۰ میلیارد تومانی را قطعی کرد تا بانک‌های صادرات و ملی و سرمایه گذاری امید و یک شرکت دیگر رسما” از ترکیب سهامداری خارج شوند.
به گزارش سادس، در پی عرضه ۴۲.۶۲ درصد از سهام شرکت فروشگاه رفاه در ۲۳ فروردین و رقابت ۴ متقاضی از طریق کارگزاری های بانک توسعه صادرات، حافظ ، مهرآفرین و بانک آینده، این بلوک مدیریتی توسط شرکت بازتاب سهام طوس از زیرمجموعه های سرمایه گذاری دانایان پارس خریداری شد.

این بلوک شامل بیش از ۱۹۱ میلیون و ۹۸۶ هزار سهم بود که به بهای هر سهم ۱۶هزار و ۶۸۴ ریال از سوی بانک‌های صادرات و ملی به همراه سرمایه گذاری امید و مدیریت طرح و توسعه آینده پویا فروخته شد و دیروز مالک با پرداخت وجوه باقی مانده و ارایه اسناد و مدارک، قطعیت این معامله ۳۲۰ میلیارد تومانی را احراز کرد تا ۴ مالک قبلی رسما” ار ترکیب سهامداری رفاه خارج شوند.

پیش از این نیز بانک ملت ۱۹ اسفند اقدام به عرضه ۱۰ درصد سهام فروشگاه رفاه کرد.سپس بانک تجارت در آخرین روز کاری سال گذشته، ۹.۴۷ درصد سهم این فروشگاه را را عرضه که توسط خریدار قبلی ۱۰ درصدی فروشگاه رفاه یعنی شرکت بازرگانی سپهر نوید آفرین خریداری شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

موزه بانک ملی ایران بزودی افتتاح می شود

د اردیبهشت ۴ , ۱۳۹۶
ساختمان فاخر و کهن صندوق پس انداز بانک ملی ایران که در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است، به عنوان موزه بانک ملی ایران بزودی افتتاح خواهد شد .   به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ، محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی […]