کشف ۱۹۱ کیلوگرم تریاک در رابر

جانشین انتظامی شهرستان “رابر” از عملیات پلیس برای ناکامی قاچاقچیان و کشف ۱۹۱ کیلوگرم تریاک خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری سادس سرگرد”یونس سالاری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد این فرماندهی هنگام گشت زنی نامحسوس در سطح حوزه استحفاظی در محور”جیرفت-رابر”به دو دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک و دستور ایست دادند.
این مقام انتظامی اظهار داشت: دراین عملیات، راننده خودروها پس از ورود به ایست و بازرسی بدون توجه به ایست پلیس ، اقدام به فرار کردند.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رابر افزود: ماموران پس از طی مسافتی خودرو را در یکی از محورهای کوهستانی رها شده یافتند و ۱۳۴ کیلوگرم تریاک را کشف کردند.
سالاری خاطرنشان کرد: خودرو دوم نیز توسط ماموران یگان امداد در ورودی شهرستان متوقف و طی بازرسی تخصصی ۵۷ کیلوگرم تریاک کشف شد.
این مقام انتظامی بیان داشت:در این عملیات،از دو خودرو توقیفی در مجموع ۱۹۱ کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رابر با تاکید بر ادامه تحقیقات در جهت دستگیری متهم دیگر،گفت : نجات نسل آینده جامعه از تهدید بزرگ موادمخدر صنعتی و روانگردان مشروط به همکاری و مشارکت فعال آحاد مردم و دستگاه های مرتبط است و به عموم شهروندان توصیه کرد:در صورت اطلاع از فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.//

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *