اعطای دو نوبت سبدکالا به پرسنل ناجا

 مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا برنامه های جدید بنیاد برای ارائه تسهیلات به کارکنان را تشریح کرد.

به گزارش ساد س به نقل از ایسنا سردار نوری‌نژاد  در خصوص اقدامات بنیاد تعاون ناجا در سالهای اخیر، گفت: تلاش و عزم این بنیاد در ۱۰ سال گذشته بر این بوده در خدمات‌رسانی و تسهیلاتی که به کارکنان، ارائه می‌دهد، پیشرو باشد.

وی با اشاره به اینکه در خصوص کمک به مسکن‌دار شدن کارکنان توفیقات بسیار خوبی حاصل شده و حدود ۱۴۱ هزار نفر با واگذاری وام مسکن صاحب منزل شدند، افزود: علاوه بر این، ارائه سایر تسهیلات مانند وام ازدواج، خودرو، وام ضروری ، کمک هزینه تحصیلات و … در دستور کار همیشگی است.

مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا ادامه داد: در بخش بیمه‌ای نیز خدماتی ارائه شده که این اقدام‌ها به نوعی راهنما و مشوق برای سایر سازمان‌ها بوده‌اند که بتوانند در این زمینه خدماتی به کارکنان خود ارائه بدهند.

وی درخصوص مراکز خدماتی و رفاهی خاطر نشان کرد: قریب به اتفاق استان‌ها دارای مراکز رفاهی هستند و مراکز رفاهی نیروی انتظامی بهترین خدمات را به کارکنان و خانواده های آنان ارائه می دهند.

ارائه خدمات از محل درآمدها و سود حاصل ازفعالیت‌های اقتصادی

مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا تأخیر در ارائه برخی خدمات را حاصل رکود اقتصادی موجود در مقطعی از زمان دانست و افزود : بخش عمده‌ای از منابع مالی بنیاد تعاون در “پروژه‌ها” و “طرح‌های” اقتصادی در کل کشور هزینه و مصرف شده‌اند؛ و تلاش بر این بوده است در پروژه های اقتصادی سود آور، تمرکز و سرمایه گذاری شود.

نوری‌نژاد اضافه کرد: تمام تلاش بر این است با بکارگیری تدابیر مناسب، بتوانیم حوزه فعالیت اقتصادی مناسب را با توجه به شرایط بنیاد، نیروی انتظامی و همچنین شرایط اقتصادی کشور فعال و منابع پایدار حاصل آنها را به داخل بنیاد تزریق و متناسب با خدمات ۱۰ سال گذشته، بتوانیم به کارکنان نیرو خدمات مطلوب ارائه کنیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس برای سال ۹۵، با کمک فرمانده ناجا، هیئت رئیسه و ستاد کل نیروهای مسلح، بخشی از تأمین درآمدها و سود فعالیت‌های اقتصادی بنیاد پیش‌بینی شده‌اند که بر اساس آن، منابع‌مان را پایدار کرده‌ایم و می‌توانیم نیازمندی‌های اصلی پیش‌بینی شده را در برنامه‌هایی مثل وام مسکن، کد ۶۲ مسکن که در سنوات گذشته در پرداخت آن تاخیر داشته‌ایم را جبران کنیم. پیش‌بینی‌ شده برای سال جاری وام مسکن به حدود ۲۱ هزار نفر اعطا شود.

وی در مورد وام ازدواج گفت: تلاش می‌کنیم اعتبار مورد نیاز ۵۰ درصد افرادی که در سال‌های گذشته و سال جاری در نوبت وام قرار گرفته‌اند را تأمین کنیم و سال آینده ۵۰ درصد باقیمانده را پرداخت کنیم.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در ارتباط با سبد کالای خانوار نیز پیش‌بینی شده است، در دو نوبت سبد کالا اختصاص داده شود که البته در کمیسیون معیشت نیروی انسانی ناجا زمان ارائه آن مشخص خواهد شد. وام خودرو نیز به کسانی که درنوبت بوده‌اند پرداخت می شود.

وی همچنین در ارتباط با ساخت منازل مسکونی خاطر نشان کرد : اعتبار مورد نیاز پیش‌بینی شده که در موعد مقرر که شاید کمتر از یک سال باشد بتوانیم پروژه های مسکونی را که بیشتر آنها در تهران درحال احداث است ، تحویل بدهیم.

براساس گزارش سایت پلیس، مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا خاطر نشان کرد: سود سهام با تخصیص میزان اعتبار و بر اساس پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پرداخت خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *