بانک قرض الحسنه مهر ایران، پیشتاز پرداخت تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج

 بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور برطرف کردن بخشی از مشکلات حوزه ازدواج جوانان به عنوان نخستین بانک کشور پس از ابلاغ دستور العمل بانک مرکزی به افزایش مبلغ تسهیلات اعطایی از ۳۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال در این حوزه مبادرت ورزید.
به گزارش سادس به نقل از اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سیامک دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن تاکید بر افزایش ۱۴۰ درصدی اعتبار تخصیص یافته به ازدواج جوانان بیان داشت: دقت به امر ازدواج جوانان و تامین خرد مالی در قالب پرداخت تسهیلات قرض الحسنه برای تسهیل مقوله ازدواج، ماموریت پر اهمیت این بانک می باشد.
وی در خصوص اقدامات سال ۹۴ بانک افزود: بر اساس ساز و کارهای بانک مرکزی در سال گذشته بالغ بر ۵۷۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج توسط این بانک به جوانان پرداخت شد.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: در این حوزه، کلیه پرداختهای ما بر اساس ثبت نام متقاضیان در سامانه بانک مرکزی می باشد که پس از طی مراحل قانونی به بانک معرفی شده و با تعیین شعبه و تکمیل پرونده می توانند تسهیلات یکصد میلیون ریالی در قالب عقد قرض الحسنه دریافت نمایند.
سیامک دولتی تصریح کرد: بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان اولین بانک تخصصی در زمینه قرض الحسنه، پیشتاز پرداخت تسهیلات یکصد میلیون ریالی ازدواج جوانان در شبکه بانکی کشور می باشد و تا کنون بالغ بر ۷۳۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان پرداخت نموده است.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با توجه به استقبال مردم در سال گذشته خاطرنشان ساخت: در سال ۹۵ اعتباری بالغ بر ۱۳۵۰ میلیارد ريال به پرداخت و اعطای وام ازدواج تخصیص یافته که نسبت به سال گذشته با رشد ۱۴۰ درصدی مواجه بوده است.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *