جوایز شگفت انگیز جشنواره خودپردازها در بانک ملی

 بانک ملی در جشنواره خودپردازها جوایز شگفت انگیزی را در نظر گرفته است.
به گزارش سادس یه نقا از رویکرد بانک ملی،از چندی پیش جشنواره خودپردازها را برای مشتریان و استفاده کنندگان از خودپردازهای این بانک در نظر گرفته است.

بر اساس این طرح تمامی دارندگان کارت های عضور شبکه شتاب می توانند از خودپردازهای این بانک استفاده و کسب امتیاز نمایند تا در قرعه کشی شرکت داده شوند.

مرحله سوم و نهایی جشنواره خودپردازها از اواخر سال ۹۴ آغاز شده و تا ۱۲ شهریور ماه ادامه خواهد داشت و در نهایت به برگزیدگان جوایز ویژه و شگفت انگیزی داده می شود.

۱۰ صندوق پر از پول به ارزش ۲۵ میلیون تومان، ۱۸ کمک هزینه یک میلیون تومانی برای مدت یکسال و ۸۸ کمک هزینه ۵۰۰ هزار تومانی برای مدت یکسال تنها بخشی از جوایز در نظر گرفته شده در این طرح است.

۱۸۸ کمک هزینه ۲۵۰ هزار تومانی و ۱۱۸۸ کمک هزینه گردشگری یک میلیون تومانی دیگر جوایز در نظر گرفته شده در جشنواره خودپردازهای بانک ملی است.

بانک ملی شعار “همه برنده اید” را برای این جشنواره در نظر گرفته و در دو دوره گذشته نیز جوایز تقریبا مشابهی را برای برگزیدگان و نفرات برتر اهدا کرده بود.

نکته جالب توجه اینکه این جشنواره تنها مختص به کارت های بانک ملی نبوده و همه دارندگان کارت های عضو شبکه شتاب می توانند از مزایای این طرح برخوردار شوند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *