فیلیپ لام: باید رئال‌مادرید را غافلگیر کنیم


فیلیپ لام

کاپیتان بایرن مونیخ از راه شکست دادن رئال در برنابئو سخن به میان آورد و تاکید کرد که تیمش شانس بالایی برای صعود دارد.

به‌ گزارش ‌سادس ‌و ‌به نقل از کیکر، دو تیم رئال مادرید و بایرن مونیخ در حالی دیدار برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را برگزار می‌کنند که جدال رفت با پیروزی دو بر یک رئال در آلیانس آره‌نا به پایان رسید.

فیلیپ لام در مورد دیدار برگشت گفت‌: اگر می‌خواهیم در این دیدار به پیروزی برسیم. باید با بازی هجومی، رئال‌مادرید  را در خانه غافلگیر کنیم. برنابئو جو جالبی دارد. همواره از بازی کردن در این ورزشگاه لذت می‌برم.

او ادامه‌ داد: این توانایی را داریم که شکست دیدار رفت را جبران کنیم و رئال مادرید را در سانتیاگوبرنابئو شکست بدهیم. کار سختی پیش‌رو داریم اما غیرممکن نیست. در دیدار رفت رئال ما را در برنابئو غافلگیر کرد. اکنون نوبت ماست که آنها را غافلگیر کنیم. در درجه نخست نباید اجازه گل زدن به حریف را بدهیم و بعد از آن به دنبال گل زدن باشیم.

بایرن  در دیدار رفت روبرت لواندوفسکی، بهترین گلزن خود را در اختیار نداشت اما اکنون این بازیکن لهستانی می‌تواند باواریایی‌ها را در برنابئو همراهی کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چه فیلم‌هایی را در اکران دوم نوروز ببینیم؟

س فروردین ۲۹ , ۱۳۹۶
در این گزارش با فیلم‌های اکران دوم نوروزی بیشتر آشنا خواهید شد. به گزارش سرویس فرهنگی سادس، سینما یکی از بهترین تفرجگاه ها برای بشر در دنیا امروز محسوب می شود. اما سینما رفتن تیز سختی های خاص خود را دارد که از جملا سحتی های آن می توان با […]