تمام فعالیت های اجتماعی تحت تاثیر امنیت قرار دارد

معاون آماد و پشتیبانی ناجا با حضور در قرارگاه نوروزی امام علی(ع) گفت: امروز تمام فعالیت های اجتماعی تحت تاثیر امنیت قرار دارند دریافته اند که امنیت ایران در مقایسه با کشور های منطقه قابل قیاس نیست.

به گزارش سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “رحمت الله محمدی” با حضور در سالن اتحاد فرماندهی انتظامی استان و در جمع اعضای قرارگاه نوروزی امام علی(ع) ضمن تبریک عید باستانی نوروز، گفت: اگر کسانی که برنامه ریزی سفری دارند احساس کنند این سفر به راحتی و با احساس امنیت در مبدا و مقصد انجام خواهد شد، ارامش خاطر می یابند.

وی افزود: همه این احساس امنیت توسط افرادی که در صحنه عمل حضور دارند ایجاد می شود و تا این امنیت برقرار نباشد هیچ حرکتی پیش نمی رود.

سردار محمدی بیان داشت: امروز تمام فعالیت های اجتماعی تحت تاثیر امنیت قرار دارند و دریافته اند که امنیت ایران در مقایسه با کشور های منطقه قابل قیاس نیست.

وی اضافه کرد: امروز احساس ناامنی بسیاری از کشورهای جهان و منطقه را به ستوه آورده است اما ما باید به تامین امنیت کمک کنیم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا گفت: همه تامین امنیت را وظیفه پلیس می دانند اما تمام دستگاه ها در تامین امنیت نقش اساسی دارند.

وی افزود: امروز نه تنها در استان کرمان بلکه در تمام کشور امینیت خوبی برقرار است و افزایش نرخ جرایم، تخلفات رانندگی را کاهش داده اما تخلفات فردی همچنان قربانی می گیرد.

سردار محمدی تصریح کرد: تخلفات فردی رانندگان مثل خواب آلودگی هنگام رانندگی یکی از معضلات در حوزه وقوع تصادفات است.
وی در پایان ضمن آرزوی سالی خوش برای تمام مردم ایران زمین، گفت: امیدواریم سالی همراه با کمترین مشکلات امنیتی و ترافیکی را آغاز کنیم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *