رشد منابع انسانی در سایه نظم و فناوری های نوین محقق می شود

 در مراسمی با حضور جواد فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل ، ابوالفضل محمودی مشاور مدیر عامل ؛ حمزه مقصودی به عنوان جانشین معاونت منابع انسانی و آموزش موسسه اعتباری کوثر منصوب شد .
به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛جواد فهیمی پور قائم مقام مدیرعامل در مراسم معارفه جانشین معاونت منابع انسانی و آموزش موسسه گفت : ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن است و ان شاءالله بتوانیم به سمت درک فضائل این ماه و قرآنی که در این ماه نازل شده است برویم . باید با این کتاب آسمانی انس بیشتری پیدا کنیم و در این ماه عزیز از خداوند متعال بخواهیم به ما توفیق دهد قدمی به سمت معرفت و شناخت بیشتر خداوند برداریم .

قائم مقام مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در زمینه اهمیّت معاونت منابع انسانی و آموزش گفت : این معاونت یکی از بخشهایی است که در سازمان برای آن اهمیت ویژه ای قائل هستیم . فعالیت های ویژه ای که با همت وتلاش مدیران و کارشناسان این حوزه در شروع ، حین و اتمام فعالیت کارکنان شکل می گیرد فعالیت شما را دوچندان می کند .

فهیمی پور با اشاره به اهمیت نظم و برنامه ریزی افزود : در معاونت منابع انسانی و آموزش برنامه ریزی باید بسیار دقیق باشد . در سایه نظم و انضباط و متناسب با فعالیت ها و علم روز و بهره گیری از فناوریهای نوین حرکت کنید .

وی با تاکید بر فعالیت نیروهای متخصص و متعهد در این معاونت اظهار داشت : این معاونت با توجه به اهمیت بالایی که در موسسه برای آن قائل هستیم می طلبد نیروهای متخصص ومتعهد در آن پرورش یابند تا بتوانند به مباحث مهمی که به آنها سپرده می شود مسلط باشند و پیگیری ، دقت وسرعت سرلوحه کار شما باید قرار گیرد .

عضو هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر در مورد تکمیل کادر مدیریتی موسسه بیان کرد : برنامه موسسه اعتباری کوثر در زمینه استفاده از نیروهای متخصص و متعهد بر این است که از مدیران باسابقه و متخصص در کادر مدیریتی موسسه استفاده شود و حمزه مقصودی به عنوان مدیری دلسوز و متخصص ، نمونه بارزی از این مهم به شمار می آیند .

فهیمی پور در پایان با اشاره به سوابق مدیریتی حمزه مقصودی اظهار داشت : امیدواریم جانشین معاونت منابع انسانی و آموزش بتوانند با تمام توان در جهت پیشبرد اهداف راهبردی موسسه گام بردارد و برنامه ریزی ، نظم و پیگیری را در اولویت کاری خود قرار دهد .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *