رشد ٣٢ درصدي تعداد سپهر كارت هاي صادره بانك صادرات ايران

تعداد سپهر كارت هاي صادره بانک صادرات ايران با گذر از مرز ٤٠ ميليون كارت رشد ٣٢ درصدي را به ثبت رساند.

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومي بانك صادرات ايران، اين بانك در راستاي جلب رضايت مشتريان، ارتقاي کيفي خدمات، تنوع بخشي به محصولات و توسعه بانکداري الکترونيک، نسبت به صدور و تحويل انواع کارت بانکي به مشتريان و متقاضيان دراسرع وقت اقدام مي نمايد. بر اين اساس تا پايان ارديبهشت ماه سال جاري ٥٨میلیون و ٤٥٥ هزار کارت الکترونيکي بانکي صادر و تحويل مشتريان نموده است که از اين تعداد، بيش از ٤٠ميليون کارت مربوط به سپهر كارت هاي صادره مي باشد.
اين گزارش حاکي است از بين انواع کارتهاي الکترونيکي، کارتهاي سپهر با توجه به قابليتهاي زياد آن که امکان دريافت و انتقال وجه از طريق دستگاههاي خودپرداز، خريد online از طريق بسترهاي اينترنتي، خريد با استفاده از دستگاههاي پايانه فروش و… را براي مشتريان فراهم ميسازد بيشتر مورد استقبال قرار گرفته است.
دارندگان سپهرکارتها ميتوانند از خدمات متنوع دستگاههاي خودپرداز، خدمت پرداخت تلفني قبوض و تلفنبانک از طريق سامانه صداي سپهر (٠٩٦٠٢)، پايانههاي فروش نصب شده در فروشگاههاي معتبر سراسر کشور و دستگاههاي کارتخوان شعب استفاده نمايند.
گفتني است بانك صادرات ايران با ٢٥٧٦ شعبه در سراسر کشور، نصب و راه اندازي ٤٤٩ هزار و ٣٠٠ دستگاه کارتخوان متصل به حسابهای این بانک، افتتاح ٤٤ ميليون حساب الكترونيكي، ارایه انواع خدمات متنوع نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک بورسی خصوصی کشور نقش موثری در توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه ایفا نموده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *