آخرین آمار ماموریت‌های طرح ملی امداد و نجات نوروزی


رئیس سازمان امداد و نجات آخرین آمار ماموریت‌های نیروهای سازمان را اعلام کرد.

مرتضی سلیمی در گفت‌وگو با سادس، ضمن ارائه گزارشی طرح ملی امداد و نجات نوروزی ٩۶ گفت: از ٢۵ اسفندماه سال گذشته تا هشتم فروردین ماه در مجموع  3400 مورد عملیات توسط نیروهای هلال احمر انجام شده‌است که از تعداد ۱۴۷۰ مورد آن مربوط به مأموریت‌های ترافیکی بوده‌ است. در این مأموریت‌ها به ۶۶ هزار و ۵۰۰ نفر امدادرسانی شد و ۲۴۱۲ نفر از حادثه نجات یافتند. 

وی با اشاره به انتقال ۱۶۴۱ نفر به مراکز درمانی در جریان این طرح، ادامه داد: ۱۵ هزار و ۴۰۰ نفر از حادثه دیدگان نیز تاکنون به صورت سرپایی خدمات درمانی دریافت کرده‌اند. همچنین ۳۱۵ مورد عملیات رهاسازی مصدوم در سوانح ترافیکی نیز انجام شد. 

به گفته رییس سازمان امداد و نجات از ابتدای اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی؛ برای ۱۷ هزار و ۷۲۰ نفر شرایط اسکان اضطراری و برای ۱۵ هزار و ۶۶۸ مسافر نیز اسکان نوروزی فراهم شده‌ است. 

انتهای پیام

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حوزه نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی جبهه دشمن را دچار وحشت راهبردی کرده است

چ فروردین ۹ , ۱۳۹۶
ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران، الگوی مردم‌سالاری دینی و نظام مبتنی بر ولایت‌فقیه را مدل کارآمد اداره جامعه و تأمین سعادت بشریت دانست. به گزارش سرویس نظامی سادس، ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای با گرامی‌داشت یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی […]