آمادگی جسمانی، عملیاتی و علمی لازمه موفقیت در انجام ماموریت ها/ لزوم نیازسنجی در راستای ارتقاء مهارت کارکنان

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت : آمادگی جسمانی، عملیاتی و ارتقاء مهارت علمی همراه با اخلاق ، لازمه موفقیت کارکنان در انجام ماموریت ها است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “حسن کرمی ” در جمع کارکنان یگان ویژه استان قزوین ،ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان در ماه مبارک رمضان، رویکرد یگان های ویژه جمهوری اسلامی ایران را رویکردی “دینی” و “اخلاق مدار ” دانست و اظهار داشت: تقویت ابعاد برجسته اخلاقی و انسانی، برترین شاخصه بهره برداری از ماه مبارک رمضان است.

وی افزود: آموزه‌های دینی و اسلامی بهترین و کامل ترین آموزه‌ها در حوزه اجتماعی است.

لزوم آموزش همه جانبه و مستمر

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید براینکه آموزش ها باید همه جانبه، واقعی و مستمر باشد، گفت: هر یک از کارکنان بایستی درک و شناخت مناسبی از ماموریت داشته باشند و بتوانند دستورات صادره را به نحو احسن انجام دهند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به نقش و اهمیت آموزش، مطرح کرد: رمز موفقیت کارکنان در ماموریت ها برپایی دوره های  آموزشی تخصصی است؛  فرماندهان یگان های ویژه به دلیل ویژگی های ذاتی خود با آموزش صحیح می توانند به ارتقاء توان رزمی کارکنان و جلوگیری از آسیب پذیری ها و ضعف های آموزشی کمک کنند.

آمادگی جسمانی، عملیاتی و علمی لازمه موفقیت در انجام ماموریت ها

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به جدیت و اقتدار کارکنان در ماموریت های پلیسی، عنوان کرد: آمادگی جسمانی، عملیاتی و ارتقاء مهارت علمی همراه با اخلاقیات، لازمه موفقیت کارکنان در انجام ماموریت ها است.

ارتقاء سطح آموزش از اولویت های مهم قرارگاه جهادی

سردار “حسن کرمی”، ارتقای تربیت و آموزش در سال جاری را برای تمامی کارکنان ضروری دانست و افزود: این ارتقاء موجب رضایتمندی مردم، مسئولان و رسیدن به هدف والای پلیس جامعه محور می شود.

وی، “بهره وری، روزآمدی و حرفه گرایی” را از اصول و اهداف تشکیل قرارگاه جهادی آموزش در یگان ویژه دانست و اظهار داشت: ارتقاء مهارت ، توانمندی فردی و جمعی کارکنان برای انجام ماموریت های سازمانی و استفاده از روش های نوین آموزشی در جهت افزایش سطح یادگیری کارکنان باید سرلوحه برنامه های قرارگاه جهادی باشد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا، گفت: در کنار توجه به ارتقاء کیفی آموزش و هدفمند نمودن آن، توجه به نیاز سنجی های واقعی آموزشی در واحدها و به تبع نوع مأموریت ها و ضعف های موجود از دیگر اهداف قرارگاه جهادی در کنار توجه به زیر ساخت های آموزشی و تربیتی بوده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *