نیاز مشتریان را با سیاست هر شعبه یک بانک تامین خواهیم کرد

 اسماعیل لـله گانی در نشست کمیته عالی بازاریابی بانک صادرات ایران با اشاره به اهمیت و نقش مشتریان در عصر کنونی تامین خواسته و نیازهای کلیه مشتریان با اجرای سیاست هر شعبه یک بانک را مورد تاکید قرار داد.
 به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، لـله گانی در جمع مدیران عالی این بانک گفت: جایگاه و نقش این بانک به عنوان نهادی مردمی و بزرگترین بانک بورسی کشور ایجاب می کند تا همواره در راستای حمایت از برنامه های توسعه ای پیشتاز باشد و این امر در سیاست هر شعبه یک بانک تبلور خواهد یافت.
مدیر عامل ضمن تشریح مقوله هر شعبه یک بانک اضافه کرد: در حیطه خدمات به مشتریان با اعمال این سیاست در پی آن هستیم تا ضمن توانمند سازی شعب و افزایش قابلیت و توانمندی کلیه شعب ظرفیت آنها را به میزانی ارتقاء دهیم تا امکان ارایه کلیه خدمات بانکی به صورت مستقیم به مشتریان و هموطنان فراهم شود و از این رهگذر برای مشتری و بانک کاهش هزینه و افزایش بهره وری در پی داشته باشد.
وی تصریح کرد: نهادینه و اجرایی کردن سیاست هر شعبه یک بانک با توجه به آثار مثبت آن از جمله فراهم کردن شرایط مساوی برای دسترسی همگانی به خدمات متنوع بانکداری نوین به اجرا گذاشته شده است.
وی افزود: با توجه به بانک محور بودن اقتصاد کشور بانک ها می توانند در دست یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی نقش تعیین کننده ای داشته باشند که در این راستا برای دست یابی به اهداف مورد نظر و ایفای نقش موثرتر، چابک سازی، اصلاح ساختارها و روان سازی عملیات بانکی را در دستور کار قرار داده ایم و در این رابطه اقدامات مطلوبی از طریق بخش های مختلف بانک صورت پذیرفته است.
وی ادامه داد: در جهت افزایش رونق اقتصادی و اشتغالزایی به عنوان دو شاخص مهم و موثر بر اقتصاد کلان توجه به بخش مولد اقتصاد در دستور کار است و اعتبارات و منابع بانک به گونه ای اختصاص خواهد یافت که حداکثر بهره وری را برای اقتصاد کشور به همراه داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: این بانک حمایت از تولید داخلی را در اولویت برنامه ها قرار داده و در این برنامه ها بر گسترش بخش واقعی اقتصاد تاکید شده است در این زمینه با طراحی و اجرای بسته های اعتباری ویژه صنوف مختلف براساس توانمندی و ظرفیت هر صنف آمادگی دارد تا نسبت به تامین منابع مورد نیاز بخش های مختلف اقتصادی اقدام نماید.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *