روش ترسناک پسر جوان برای انتقام از مزاحم مادرش

 نوجوانی که در پی مزاحمت سایبری مردی جوان برای خانواده اش این فرد را به قتل تهدید کرده بود توسط پلیس فتا خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش سادس به نقل ازجام نیوز”،  فرمانده انتظامی شهرستان قوچان در تشریح این خبر گفت: با دریافت مرجوعه قضایی مبنی بر تهدید به قتل توسط یکی از کاربران شبکه های اجتماعی تیمی از پلیس فتا این فرماندهی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ رضا قدمگاهی افزود: در بررسی اظهارات مرد جوان که رضا نام دارد مشخص شد مدتی است که فردی ناشناس با عکس ترسناکی که برای پروفایل خود انتخاب کرده، در شبکه اجتماعی تلگرام ضمن فحاشی من را تهدید به قتل می کند.

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا پس از یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبر متهم که نوجوانی بود را در یکی از نقاط حاشیه شهر قوچان شناسایی و به پلیس فتا احضار کردند.

سرهنگ قدمگاهی تصریح کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابی اعلام کرد گوشی هوشمند مادرم را برای تنظیمات داخلی گرفتم و متوجه شدم فردی مزاحم وی شده است و با توجه به تعصبی که داشتم غیرتم اجازه نداد و تصمیم به تلافی گرفتم و با خطی دیگر با مزاحمت مکرر او را تهدید به قتل کردم.

وی با اشاره به معرفی متهم و شاکی به دادسرا خاطر نشان کرد: هرگونه تهدید و ارعاب در فضای سایبری مشمول قانون جرایم رایانه ای بوده و قانون گذار برابر جرم صورت گرفته مجازات نقدی و حبس پیش بینی کرده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *