۱۰ بانک برتر آمریکا در سال ۲۰۱۶

 بانک‌های بین‌المللی هنوز هم در تلاش برای نشان دادن یک چهره واقعی سودده و سنگین از خود هستند. بااین‌حال آن‌ها با وجود شهرت هنوز خود را وابسته به مشتریان خود می‌دانند.
 به گزارش سادس به نقل ازرویکرد  وب‌سایت شخصی امور مالی Go Banking Rate جستجوی خود را محدود به انجام مطالعه سالانه بهترین بانک آمریکا کرده است. این مطالعه ارزیابی مالی بالغ‌بر بالای ۹۰ مورد از مؤسسات مبتنی بر دارایی را با توجه به FDIC در بر دارد که به شرح زیر اعلام می‌شود:

۱- ولز فارگو (Wells Fargo)
این بانک اگرچه تعداد زیادی دستگاه خودپرداز ندارد اما دارای شعبه‌های متعددی در ایالت متحده از انواع مختلف است که عددی بالغ‌بر ۶۲۰۰ شعبه را به خود اختصاص داده است. همچنین این بانک به‌عنوان بهترین بانک در سال ۲۰۱۶ معرفی شده است.

به‌طورکلی می‌توان گفت که ولز فارگو مجموعه‌ای بزرگ از محصولات و خدمات سپرده‌گذاری است. گزینه‌های مختلف خدمات وام، سپرده‌گذاری و قابلیت‌های بانکداری موبایلی از موارد رقابتی این بانک است.

۲- بانک آمریکا (Bank Of America)
این بانک یکی از ۱۰ بانک برتر در لیست بانک‌های برتر جهان است. این بانک آمریکایی پیشنهادهای ارزشمندی با سهولت بسیار زیاد را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بانک آمریکا با بیش از ۱۶۱۰۰ دستگاه خودپرداز پرداخت و دریافت وجه پراکنده در سراسر آمریکا، موجب شده تا مشتریان این بانک دسترسی راحتی را در زمان نیاز مالی به‌حساب خود داشته باشند.

۳- بانک چِیس (Chase)
همانند بانک آمریکا، حساب‌های ۱۲ دلاری این بانک در مقایسه با هزینه‌ها بسیار بالا است که این عمل اختلاف بالایی را نسبت به سایر بانک‌های حاضر در این لیست ایجاد می‌کند؛ اما این بانک در عوض، طیف گسترده‌ای از محصولاتی را که منجر به گزینه‌های بانکی مناسب می‌شود را برای کاربران و مشتریان خود در نظر گرفته است.

دسترسی راحت به ۵۳۰۰ شعبه و ۱۵۵۰۰ دستگاه خودپرداز یکی از این نقاط مثبت برای بانک چیس به‌حساب می‌آید. اگرچه برای بسیاری از این بانک‌ها در فهرست APY نرخ پس‌انداز ۰.۰۱ درصد مشابه است اما این بانک در APY CD RATE عددی معادل ۰.۰۲ درصد را به خود اختصاص داده است که این یکی از پایین‌ترین‌ها در فهرست به‌حساب می‌آید.

۴- سیتی بانک (Citi Bank)
مشتریان این بانک پیشنهاد یک فهرست کامل از محصولات را خواهند داشت که شامل چندین کارت اعتباری، انواع کارت‌های دانشجویی، کارت‌های هدیه، کارت‌های تجاری و کارت‌های مسافرتی است. همچنین شما می‌توانید چندین گزینه مختلف را جهت سرمایه‌گذاری صنعت ساختمان به‌صورت پیشنهاد از این بانک دریافت کنید.

یکی از بالاترین بررسی هزینه‌ها در این فهرست قرار گرفته است و درعین‌حال می‌توان این بانک را شامل یکی از بالاترین نرخ Cd Rate (۰.۱۵% APY) به‌حساب آورد.

۵- فِرست میدوِست بانک (First Midwest Bank)
این بانک یکی از مؤسسات مالی بدون هیچ‌گونه هزینه حساب اولیه‌ای در این لیست است. اگرچه شعب این بانک به‌صورت محدود در مناطق خاص است (مانند ایندیانا، آیوا و…) اما این بانک امکان دسترسی به بیش از ۵۹۰۰۰ دستگاه خودپرداز را برای مشتریان خود از طریق شبکه All Point در سراسر آمریکا فراهم کرده است.

۶- فِرست نیاگارا بانک (First Niagara Bank)
فِرست نیاگارا بانک بالاترین پیشنهاد نرخ ماهانه (Cd Rate) را در میان بانک‌های برتر دیگر در سال ۲۰۱۶ به خود اختصاص داده است (حداقل ۰.۰۵ درصد، ۵۰۰ دلار در یک تعادل باز و حداقل). همچنین با APY ۰.۱۰ بالاترین نرخ پیشنهادی هر حساب بانکی در این فهرست قرار دارد. این بانک نزدیک به ۴۰۰ شعبه در سراسر کانکتیکات، نیویورک و پنسیلوانیا دارد.

۷- گِرِیت وِست بانک (Great West Bank)
یکی از تنها مؤسسات مالی موجود در فهرست ۱۰ بانک برتر با هزینه صفر است. همچنین دارای یک APY Rate با ۰.۱۵ درصد است که تعدادی حساب سپرده کامل محصولات، وام، سپرده‌گذاری، خدمات بیمه و رتبه پنجم در Bauer Financial را شامل می‌شود. بااین‌حال تنها ۱۵۸ شعبه آن در مناطق غربی و میانه غرب قرار دارند.

۸- اِچ‌اِس‌بی‌سی بانک (HSBC Bank)
اگر یک بانک بدون تجملات می‌خواهید، این بانک می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد؛ یعنی یک حساب بانکی پایه با هزینه ۳ دلار.

۹- پی‌اِن‌سی بانک (PNC Bank)
پی‌اِن‌سی بانک گستره کاملی از محصولات و خدمات بانکداری و مالی را به شما پیشنهاد می‌دهد. ازجمله این موارد می‌توان به حساب‌های کارگزاری، سهام و اوراق قرضه، آموزش و بیمه اشاره کرد. همچنین اگر قصد همکاری با بانک پی‌اِن‌سی را دارید و می‌خواهید یک حساب در این بانک داشته باشید بدانید که این بانک با APY ۰.۰۵ درصد دومین رتبه بالا در لیست رتبه حساب‌های پس‌انداز را به خود اختصاص داده است. پی‌اِن‌سی برای این حساب تنها ۷ دلار هزینه ماهیانه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

۱۰- یواِس بانک (US Bank)
یواِس بانک با APY ۰.۱۰ درصد بالاتر از میانگین ۱۲ ماه را در Cd Rate به خود اختصاص داده است. این بانک همچنین قادر به ارائه طیف وسیعی از خدمات سپرده، کارت‌های اعتباری، وام مسکن و وام‌های خودرو است.

همه این ۱۰ بانک برتر رتبه حداقل ۴ از ۵ را از Bauer Financial ۲۰۱۶ دریافت کرده‌اند. اگرچه دارای نرخ سپرده حساب متوسط هستند اما این بانک‌ها قادر به ارائه گستره قابل‌توجه از محصولات بانکی در مقایسه با آنچه برخی از مؤسسات مالی کوچک‌تر و آنلاین می‌توانند ارائه دهند هستند. قابلیت‌های مدیریت پول و خدمات دیجیتال، شعب گسترده، دسترسی به خودپرداز، وام و سرمایه‌گذاری را می‌توان بخشی از خدمات این مجموعه‌ها در نظر گرفت.

روش‌شناسی: رتبه‌بندی در این بانک‌ها بر اساس معیارهایی همچون حساب سپرده، نرخ بهره برای ۱۲ ماه از حساب‌های سپرده، تنوع محصولات ارائه شده مانند وام خودرو، وام مسکن، خدمات کارت‌های اعتباری و سرمایه‌گذاری، قابلیت دسترسی به شعب، مکان‌های خودپرداز و درجه‌بندی ستاره صورت گرفته شده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *