تراکنش‎های همراه بانک صادرات افزایش بافت

به دليل اقبال مطلوب مشتريان از خدمات متنوع همراه بانك صادرات ايران، رشد ٨٧درصدي تعداد تراكنش هاي اين سامانه در خلال ارديبهشت ماه سالجاري نسبت به ماه مشابه در سال قبل محقق شد.
 به گزارش ساسد به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، اين بانک به منظور افزایش رضایت مندي مشتریان، همگام با پیشرفت های نوین نسبت به انتشار آخرين نسخه های اندرویدی نرم افزار همراه بانک و نیز نسخه ویژه سیستم عامل IOS اقدام نمود، که علاوه بر خدماتی از قبیل اطلاع از مانده حساب، انتقال وجه حسابهای سپهری، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم کارتهای اعتباری تلفن همراه و…. خدمات جدیدی شامل: انتقال وجه بین بانکی، پرداخت اقساط تسهیلات بین بانکی از طریق سامانه پایا، دریافت مانده و گردش کارت بانکهای عضو شتاب، انتقال کارت به کارت داخلی، پرداخت اقساط تسهیلات خود و سایرین در بانک صادرات ايران و… را به مشتریان ارایه می دهد. متقاضیان می توانند ضمن مراجعه به سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir به برنامه یاد شده دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی تلفن همراه خود نمایند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران در جهت کاهش هزینه ها، سفرهای درون شهری و آلودگی هوا، افزایش ارزش افزوده برای مشتریان و هموطنان توسعه خدمات بانکی بر پایه اینترنت و تلفن همراه را در دستور کار قرار داده است.
گفتنی است بانک صادرات ایران جزو ٢٠شرکت برتر بورسی کشور بوده و به عنوان بزرگترین بانک بورسی ایران، با انجام بیش از صد ها میلیون تراکنش مالی در ماه، صدور٥٨ میلیون کارت الکترونیکی برای متقاضیان، راه اندازی بیش از ٥٠٠هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حساب این بانک نقش بسزایی در توسعه و ترویج بانکداری نوین داشته است.
دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *