پدیده سایپا امروز پرسپولیسی می‌شود؟

پدیده تیم فوتبال سایپا امروز به دیدار مدیران باشگاه سایپا می رود و احتمال صدور رضایتنامه اش وجود دارد.

به گزارش سادس به نقل از”ورزش سه”، مهدی ترابی بدون تردید یکی از پدیده های فوتبال ایران در سال گذشته بود. ملی پوش 22 ساله فوتبال ایران که از قراردادش با باشگاه سایپای تهران 2 سال باقی مانده، یکی از پر سر و صداترین بازیکنان بود. او با پیشنهاد چند تیم بزرگ از جمله پرسپولیس مواجه شده و از سوی دیگر مدیران باشگاه سایپا بارها با جدایی وی مخالفت کردند.

در شرایطی که همگان تصور می کردند حضور ترابی در پرسپولیس منتفی شده اما صحبت های برانکو در نشست خبری امروزش در پاسخ به سوالی درباره جذب ترابی دوباره پرونده باز شد. برانکو اگرچه اسمی از ترابی نبرد اما وقتی با اصرار خبرنگاران مواجه شد، اعلام کرد به دنبال جذب این بازیکن است.

ترابی: امروز همه چیز روشن می شود
حاشیه های پیش آمده سبب شد تا با مهدی ترابی تماس بگیریم. ترابی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه”، درباره شرایطش می گوید: هنوز هیچ اتفاقی جدیدی رخ نداده است. من با حسین فرکی جلسه خوبی را برگزار کردم. او با صحبت هایش به من ثابت کرد که دنبال پیشرفتم است. نمی دانم چه شرایطی پیش می آید اما امیدوارم هرچه اتفاق می افتد، خیر باشد.
او صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد: امروز همه چیز درباره آینده ام روشن می شود. قرار است عصر امروز به دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا بروم و در این جلسه فکر می کنم تکلیفم روشن شود. الان نمی توانم هیچ اظهارنظری انجام دهم و برای روشن شدن وضعیتم تا عصر امروز باید صبر کنید.

سایپا کوتاه می آید؟
با توجه به تلاش های متعدد مدیران باشگاه پرسپولیس و به ویژه علی اکبر طاهری برای دریافت رضایتنامه ترابی از باشگاه سایپا، احتمال اینکه امروز مدیران تیم نارنجی پوش راضی به جدایی بازیکن خود شوند، کم نیست. از سوی دیگر مدیران سایپا که در گذشته گفته بودند ترابی را با هیچ قیمتی از دست نمی دهند، هم به نظر می رسد کمی از مواضعشان پایین تر آمده اند و احتمال اینکه امروز به پدیده تیم خود رضایت نامه بدهند، کم نیست.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *