دستگیری ۱۰۰ سارق و انهدام ۲۹ باند سرقت در عملیات کارآگاهان پلیس پایتخت/ کاهش ۱۱ درصدی سرقت از ابتدای امسال تاکنون

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۱۰۰ سارق و انهدام ۲۹ باند سرقت طی ۴۸ ساعت گذشته در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی تهران خبرداد.

به گزارش سادس، سردار “حسین ساجدی نیا” در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر، اظهارداشت: طی عملیات های ۴۸ ساعت گذشته پلیس آگاهی تهران در بحث مبارزه با سرقت، بیش از ۱۰۰ نفر به همراه ۲۰ مالخر شناسایی و دستگیر شدند.

وی از انهدام ۲۹ باند در این عملیات ها توسط کارآگاهان پلیس خبرداد و گفت: از این تعداد، ۲۲ باند دستگیر شده کیف قاپ و زورگیر بودند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ بیان داشت: برخی از متهمان بومی تهران بزرگ نبودند که پس از شناسایی توسط کارآگاهان پلیس دستگیر شدند.

رئیس پلیس پایتخت از کاهش ۱۱ درصدی سرقت از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد و گفت: امیدواریم این روند با رسیدن به وضعیت مطلوب ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به اجرای طرح مذکور در سطح تهران، خاطرنشان کرد: کلیه پایگاه های پلیس آگاهی در این طرح حضور داشته و عملیات برخورد با سارقان را انجام دادند که امیدواریم با آغاز ماه رمضان شاهد کاهش جرایم باشیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خاتمه با اشاره به تعامل پلیس و قوه قضائیه، گفت: در نشست های مکرر با دادستان تهران در سال ۹۴ و نیز سال جاری مقرر شد با تمامی متهمان دستگیر شده برخوردهای لازم و قانونی صورت گیرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *